• دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲
 • چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  استاندار ایلام با اشاره به طبیعت بکر و منحصر به فرد بودن منطقه تفریحی و گردشگری بلوط ایلام بر ساماندهی خدمات و ایجاد امکانات رفاهی در این منطقه تاکید کرد.
 • چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
  استاندار ایلام از پایین بودن سرانه فضای ورزشی دانش آموزی در این استان گلایه و بر توسعه این فضاها تاکید کرد.
 • دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
  حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده کرمانشاه (عکس) / آیت الله خامنه ای:
  مقام معظم رهبری ابتدا در شهر سر پل ذهاب از مناطق زلزله‌زده حضور یافتند و از برخی نقاط آسیب‌دیده بازدید کردند.
 • شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
  وزیر کشور گفت: امسال شاهد نظم و امنیت بسیار خوبی در روند تردد زائران اربعین در مرزهای سه‌گانه بودیم.
 • شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۷:۵۹
  با ادامه بی تفاوتی برخی سازمان ها سرمایه گذاری 5/ 1 میلیارد دلاری از ایلام خواهد رفت!
  یش از 8 ماه است که به‌صورت شبانه‌روزی پیگیر صدور مجوزهای لازم برای این سرمایه‌گذاری بزرگ در ایلام هستیم که تاکنون بی‌نتیجه مانده است و انتظار داریم استاندار ایلام فکری به حال مدیران سنگ‌انداز در بحث سرمایه‌گذاری خارجی بنماید./برای احداث نیروگاه تولید برق در منطقه ویژه اقتصادی مهران یک و نیم میلیارد دلار پیش‌بینی‌شده است که 70 درصد سرمایه‌گذاری توسط شرکت خارجی و 30 درصد توسط طرف ایران تأمین می‌شود./درصورتی‌که ظرف یک ماه آینده مشکل واگذاری زمین و انتقال سند آن جهت احداث نیروگاه و هتل بیمارستان مرتفع نشود علیرغم میل باطنی مجبوریم در استان‌های هم‌جوار ازجمله کرمانشاه و یا خوزستان سرمایه‌گذاری کنیم
 • سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  مذاکرات سیزده سالۀ هسته‌ای که دنیای استکبار با بهانه‌های واهی در فکر منزوی کردن ایران اسلامی بود و با تمام توان تلاش کرد که شاید موفق شود اجماع جهانی را علیه ما شکل دهد اما در این چند سال که شیخ دیپلمات و شخصیت هوشمند و به فرموده مقام معظم رهبری دانشمند محترم جناب دکتر حسن روحانی و تیم مذاکره کننده هسته‌ای آن چنان افتخاری را آفریدند که تاریخ نظیر آن را ندیده است!
 • یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  آقای رییس جمهور! گفتار درمانی در پشت میکروفون ها کافی است. این مردم عمل می خواهند، هیچگاه هم چیزی فراتراز اختیارات شما نخواسته اند، تنها و تنها مطالبه برحق همه آنان اجرای قانون است، قانونی که با دست گذاشتن بر کلام الله سوگند یاد کرده اید که نگذارید از آن تخلفی صورت بگیرد.
 • پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  به نظر می رسد فعالان رسانه ای استان و اهالی قلم در مقابل فضاسازی و تولید مطالب ناامید کننده توسط کانال های تلگرامی عقب نشینی نموده و قافیه را به این طیف واگذار کرده اند. تولید اخبار غیر موثق با محتوای "هجوم دشتکی ها به ایلام" یا انتخاب فلان شخص وابسته به ستاد فلان کاندیدا به عنوان معاون جدید، انتصاب اقوام در پست های مدیریتی و امثالهم هیچ کمکی به توسعه استان نمی کند و تولید این گونه مطالب تنها باعث سردرگمی مردم و هدر رفت انرژی مدیران در جهت دور شدن از اهداف اصلی می شود.
 • جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فعالان سیاسی، فرهنگی، گروه های مرجع و ... همه حق دارند برای هدفی که نزد خود ترسیم کرده اند تلاش کنند و نبایستی آنان را بدین بهانه سرزنش نمود. بنابراین بهتر است همه تلاش کنند منافع عموم مردم را بر هر خواسته و تمایلات فردی یا گروه اندک همفکر و همسو ترجیح دهند و اگر قرار است اتفاقاتی رخ دهد، باید در جهت خیرخواهی و سودبخشیدن به مردم باشد. چنانچه غیر از این باشد، خیلی زود نیت و اهداف آنها آشکار می شود و مورد قهر و غضب مردم قرار خواهند گرفت.
 • یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
  امام جمعه ایلام؛
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه دشمنان انقلاب همیشه در کمین برای ضربه زدن به نظام هستند، گفت: عامل اصلی که باعث ممانعت حمله نظامی دشمنان با وجود سلاح های جنگی پیشرفته به ایران اسلامی شده داشتن روحیه شهادت طلبی و فرهنگ ایثار و شهادت در بین مردم ایران و به ویژه جوانان است.
 • شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۴
  صدا و سیمای مرکز ایلام هم می تواند نقش موثری در تکمیل موفقیت های بازیکنان تیم داشته باشد. پخش مستقیم این مسابقه، ضبط و ثبت این رویداد توسط دوربین های تلویزیون، در بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس بازیکنان بسیار تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین سیمای مرکز ایلام به عنوان یار دوازدهم، این تیم و این بازیکنان علاقه مند را مشفقانه همراهی کند.
 • یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  تغییرات مدیریتی و ضرورت درک منطقی از وضعیت جامعه
  به نظر می رسد بایستی به نحوی رفتار نمود که مردم احساس نکنند حقشان ضایع شده است. اگر این ذهنیت ها در جامعه شکل بگیرد و به مرور تقویت شود، بازخورد تصمیم آنها قابل پیش بینی نمی باشد. بی تردید در شرایط حاضر بیش از هر زمان دیگری مهندسی تعامل و توافق بین مردم و مسئولین لازم و ضروری است.
 • جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
  طراحی عناصر مبلمان شهری , ارتقاء کیفیت محیط شهری
  مبلمان شهری هویت شهر و حس تعلق را در افراد زنده کرده و نمادی از زیرساخت‌ها و نوآوری‌های شهری، تاریخ فرهنگی، معنوی، علمی، مذهبی، فنی و هویت حقیقی را در خود پنهان کرده است.
 • سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
  پایگاه خبری جامک؛ صادق چراغی *: اغلب كساني كه در فرايند شكل گيري هسته ستاد اوليه اقاي دكتر روحاني در سال ٩٢ بوده اند شايد با اين دقت نمي توانستند پيش بيني كنند كه روزي اقاي دكتر روحاني اينچنين قدردان و قدرشناس و حافظ اعتمادي كه مردم در ٢٤خرداد به ايشان نموده بودند باشد، اما اين روزها لبخند هاي سنگين و ارزشمند و مواضع شفاف و مقتدرانه و قانوني ايشان راه بر هرگونه قضاوت و ترديدي بسته است.