• پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲
  عشق ضرورتا یک رابطه دو طرفه نیست بلکه عشق ماهیتا یک چرخه ی ذهنیِ یک نفره است(یک طرف ما با همه نداشته ها و طرف مقابل، فردی ساخته ی ما برای پوشش نداشته های ما).
 • شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰:۴۹
  جامک: عبدالصاحب ناصری - مهرِ ۹۵ بود. مجتمع آموزشی و پرورشی روستایی و عشایری امام علی-ع- با ۱۵ واحد آموزشی، مجموعه ای بود که سرپرستی یک سالهٔ آن به من سپرده شد! تا تکمیل تیم مدیریتی و طراحی برنامه، باید می کوشیدم شناخت مناسبی از فضا، نیروی انسانی و تجهیزات کسب نمایم. در بازدیدها جزئیات امور را نیز به خاطر می سپردم.
 • چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
  جامک: رضا رستمی - این روزها مصادف است با جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، ضمن تبریک آغاز دهه پنجم انقلاب، همه در این ایام به فراخور به انواع و اقسام دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف می پردازند، کاری که در طول چهل سال گذشته هم صورت گرفته است، که البته امری طبیعی است.
 • دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  هزینه های گزاف زیست محیطی و خسارت های وارده به کشاورزان و صاحبان زمین های منطقه را چه کسی جبران می کند؟! نقش نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی چیست؟ این عزیزان که عضو تخصصی همین کمیسیون هستند، چه زمانی می خواهند به مسائل مهم نفت وگاز استان ورود کنند؟!
 • شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۰
  فیلم سینمایی مستطیل قرمز به کارگردانی برادران صیدخانی و با تهیه کنندگی علیرضا سجادپور روز جمعه 21 دیماه در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس رونمایی و اکران شد.
 • جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۴
  جامک: مهدی کاکاخانی این روزها مردم در اخبار ناخوشایند و ناامید کننده مختلف در همه حوزه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی غرق شده اند و انگیزه انجام کارهای انسان دوستانه و مساعدت به همدیگر به سطح پایینی رسیده است. اما در زیر آسمان شهر ایلام، مردی هست که با وجود مشغله های فراوان، لحظات شیرین و شورانگیزی را برای دیگران خلق می‌کند.
 • سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  جامک: مهدی کاکاخانی انتشار ویدیو مجادله کلامی بین یکی از کارمندان گمرک جمهوری اسلامی با "محمدباسط درازهی" نماینده مردم شریف شهرستان سروان از توابع استان سیستان و بلوچستان و متعاقب آن اقدام جالب توجه یک نفر از مراجعین برای بیرون کردن این نماینده از آن مکان به شیوه ای نامتعارف، واکنش های زیادی را در سطح افکار عمومی و شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است.
 • یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
  دانشگاه ایلام آبروی داری می کند
  جامک: در پی استعفای دکتر "رضا خانی" از ریاست بنیاد ملی نخبگان استان ایلام به دلیل مشکلات شخصی، سرپرستی این بنیاد به یک نفر در استان لرستان واگذار شده است!
 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
  جامک: مهدی کاکاخانی- اگر می خواهیم اتفاقات خوشایندی رقم بخورد و حال این استان خوب شود، لازم است به جای پرداختن به حواشی و رسیدن به متن، مطالبه گری را تقویت کنیم. تغییر سنجش عملکردی مدیران از "فامیل من برحق، فامیل دیگری ناحق" به میزان سودمندی آنان برای جامعه از نان شب هم واجب‌تر است.
 • جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  جامک: عبدالصاحب ناصری- ... شب های شهریور ۵۹ مهران، برای من و همسالانم که دههٔ اول عمرمان را به پایان رسانده بودیم، شب های پر از خاطرات تلخ و شیرین است.
 • دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۸:۲۶
  جامک: این روزها در همه محافل خصوصی و جمع های عمومی تحرک و پویایی شهر به واسطه برنامه محوری شهردار و هم افزایی شورائیان برای خروج شهر از شرایط خاکستری و دستیابی به شاخص های یک شهر در خور شأن شهروندانش، به بحث اول افکار عمومی تبدیل شده است.
 • جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹
  برخی مسئولین محترم با وقت‌کشی و پاسخ‌های سربالا، دیگر برای مطالبات مردم تَره هم خُرد نمی کنند!
 • یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
  در اولین فرصت یکی از میادین و یا بلوارهای جدید التاسیس شهر ایلام را مزین به نام این شهید والامقام کنند تا انشاءالله نام و یاد "حاج حسین قادری" به فضای محیطی شهرمان جلوه ای آسمانی بخشد.
 • پنج شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
  بازگویه تجربه ای زیسته
  دیکتاتوری حرفه ای رسانه، در تحمیل جبری رویکرد همواره تماشاگر بودنٰ، به عنوان یک استاندارد حرفه ای، چنان درونی و پذیرفته شده است که موارد عدم رعایت آن از سوی افراد یا نهادهای داخل و گاه خارج از رسانه، به نقص تعبیر می شود و به نظر می رسد آنانی که در این شغل ماندگار شده اند، با این کارکرد عاری ساز رسانه نیز ناخود آگاه کنار آمده باشند.
 • یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  گویی طنین هل من ناصر ینصرنی از دروازه های مهران به گوش خیل عاشقان رسیده و قسمت تو این بود که با صدای پای زائران حسینی و فریاد لبیک یا حسین آنان بدرقه شوی.