• یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
  جامک: مهدی کاکاخانی- اگر می خواهیم اتفاقات خوشایندی رقم بخورد و حال این استان خوب شود، لازم است به جای پرداختن به حواشی و رسیدن به متن، مطالبه گری را تقویت کنیم. تغییر سنجش عملکردی مدیران از "فامیل من برحق، فامیل دیگری ناحق" به میزان سودمندی آنان برای جامعه از نان شب هم واجب‌تر است.
 • جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  جامک: عبدالصاحب ناصری- ... شب های شهریور ۵۹ مهران، برای من و همسالانم که دههٔ اول عمرمان را به پایان رسانده بودیم، شب های پر از خاطرات تلخ و شیرین است.
 • دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۸:۲۶
  جامک: این روزها در همه محافل خصوصی و جمع های عمومی تحرک و پویایی شهر به واسطه برنامه محوری شهردار و هم افزایی شورائیان برای خروج شهر از شرایط خاکستری و دستیابی به شاخص های یک شهر در خور شأن شهروندانش، به بحث اول افکار عمومی تبدیل شده است.
 • جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹
  برخی مسئولین محترم با وقت‌کشی و پاسخ‌های سربالا، دیگر برای مطالبات مردم تَره هم خُرد نمی کنند!
 • یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
  در اولین فرصت یکی از میادین و یا بلوارهای جدید التاسیس شهر ایلام را مزین به نام این شهید والامقام کنند تا انشاءالله نام و یاد "حاج حسین قادری" به فضای محیطی شهرمان جلوه ای آسمانی بخشد.
 • پنج شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
  بازگویه تجربه ای زیسته
  دیکتاتوری حرفه ای رسانه، در تحمیل جبری رویکرد همواره تماشاگر بودنٰ، به عنوان یک استاندارد حرفه ای، چنان درونی و پذیرفته شده است که موارد عدم رعایت آن از سوی افراد یا نهادهای داخل و گاه خارج از رسانه، به نقص تعبیر می شود و به نظر می رسد آنانی که در این شغل ماندگار شده اند، با این کارکرد عاری ساز رسانه نیز ناخود آگاه کنار آمده باشند.
 • یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  گویی طنین هل من ناصر ینصرنی از دروازه های مهران به گوش خیل عاشقان رسیده و قسمت تو این بود که با صدای پای زائران حسینی و فریاد لبیک یا حسین آنان بدرقه شوی.
 • شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
  گردهم آیی زیر پرچم امام حسین(ع)، دادن شعار مشترک، آرمان خواهی مشترک، مبارزه با طاغوت، امپریالیسم، تشکیل امت واحده، انتظار برای ظهور حضرت قائم(ع)، از معیار ها و زمینه هایی است که با گسترش فرهنگ اربعین و پیاده روی اربعینی ایجاد شده است. کاری که با صرف بودجه های کلان، تخصیص برنامه ها و استراتژی های ناب هم نمی توانست به این فرم و عظمت شکل گیرد.
 • چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  در حاشیه توهین حجه الاسلام پناهیان و انگلیسی خواندن رفتار مسئولان استان ؛
  اینکه رفتار مسئولین استان شما را یاد سیاست های انگلیسی انداخته است بسیار بسیار باعث تاسف و تالم خاطر خادمان حسینی در استان گشته است ، مردم ایلام و مسئولان آن سالهاست خود را مفتخر به پایتخت بودن خدام حسینی می دانند و در این راه کم هم نگذاشته اند ، سیل هجوم زوار به این استان با وجود چند گذرگاه رسمی دیگر خود نشان از این ارادت و خدمت رسانی خوب دارد.
 • دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  حاشیه های نظام مهندسی ساختمان ایلام پایان پذیر نیست!
  براساس آئین نامه جدید هنوز انتخاب متولی اصلی تایید نقشه ها مشخص نشده و در این رابطه تفاهم نهایی صورت نگرفته است.
 • سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
  نقدپذیری و اصلاح را بارها در رفتار و کردار فرماندهان و پرسنل زحمتکش این نیرو دیده ایم و این خود نشانه ای دیگر از مردمی بودن و در خدمت مردم بودن آنان است .
 • یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  هنوز هم در مناطق عملیات جنگی ایلام، پلاک ها واستخوان های شهدای گمنام تفحص و کشف می شود و این مفهوم را در گوش زمین و زمان فریاد می کشد که؛ "جنگ هنوز درایلام تمام نشده است "
 • جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
  صدور جرایم سنگین، پلمپ و نصب بنر در سردرب واحدهای متخلف، معرفی صنوف اخلالگر از طریق رسانه ها و همچنین راه اندازی سامانه درج نام و نشانی واحدهای متخلف برای اطلاع عموم، می تواند بستر و زمینه بازگشت آرامش به بازارها و فروکش نمودن تب وتاب خرید خانواده ها را فراهم نماید.
 • چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۰۶
  اجرای قانون افزایش 20 تا 25 درصدی حقوق کارمندان مناطق جنگی هم شبیه یک لطیفه شده است. منابع و اعتبارات لازم برای اجرای این قانون در 5 استانی که مشمول هستند دیده نشده است.
 • سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  بانک سرمایه به عنوان بانک عامل خانه ام را تملک نمود و هم اکنون هیجده ماه است که مستاجر شده ام. وی اضافه کرد: با حقوق مستمری، بیماری و ضعف جسمی خود و مشکلات سخت معیشتی در وضعیت بسیار بدی قرار دارم