کدخبر : 9817
یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۷:۴۶
فاقددیدگاه

بیش از ۹۰ درصد درخواست‌های مردم اشتغال است/ بسیاری از محورهای ایلام ردیف ملی گرفته‌اند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 90 درصد درخواست‌های مردمی برای اشتغال است که برای این مهم هم باید فرهنگ کار را در استان اصلاح کرد و هم اینکه دستگاه‌های اجرایی تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشند.

به گزارش جامک به نقل از ایسنا؛ «شادمهر کاظم‌زاده» در نشست خبری در پاسخ به سوال ایسنا درباره پیگیری‌های انجام شده برای خسارت‌های سیل ابتدای امسال، اظهار کرد: بلافاصله پس از وقوع سیل در بین مردم مناطق سیل‌زده حاضر شدم و در نطق خود خسارت ۱۲۰۰ میلیارد تومانی استان از سیل را مطرح کردم.

وی ادامه داد: خوشبختانه دولت هم کمک کرد و ۶۰۰ میلیارد تومان به استان اختصاص یافت که از این میزان ۹۹ میلیارد تومان برای کمک بلاعوض به خسارت دیدگان بخش کشاورزی اختصاص یافت.

نماینده دهلران ، دره‌شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۹۹ میلیارد تومان برای اختصاص تسهیلات کم‌سود به کشاورزان خسارت دیده در این راستا خبر داد و تصریح کرد: دولت برای جبران خسارت‌های سیل پای کار بود و امیدواریم این اعتبارات به رفع مشکلات مردم هم کمک کرده باشد.

عضو کمیسیون عمران گرفتن ردیف ملی برای بسیاری از راه‌های در دست احداث استان را یکی از فعالیت‌های مهم در این دوره نام برد و تصریح کرد: برای محورهای آبدانان – مورموری ، میمه – آبدانان ، بدره- میمه و پل‌دختر – دره‌شهر – بدره  ردیف ملی گرفته شده که موفقیتی برای تکمیل زیرساخت‌های استان است.

این نماینده استان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیش از ۹۰ درصد درخواست‌های مردمی برای اشتغال است که برای این مهم هم باید فرهنگ کار را در استان اصلاح کرد و هم اینکه دستگاه‌های اجرایی تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشند.

کاظم‌زاده از  پروژه تونل کبیرکوه به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های موفق در استان نام برد و گفت: هر چند این پروژه به تعویق افتاده اما در سال‌های اخیر کمک‌های خوبی به اعتبارات آن شده و امروز حفاری آن به پایان رسیده است.

وی با اشاره به برخی خبرها در فضای مجازی، گفت: فضای مجازی ابتکارعمل و میدان‌داری را از رسانه‌های واقعی و رسمی سلب کرده‌ است و گاهی خبر و حاشیه جای یکدیگر را تصرف می کنند. آنچه درفضای مجازی عنوان می شود برمبنای انصاف و صحت خبری نیست.

کاظم‌زاده تصریح کرد: واقعیت، حقیقت، مقایسه و  انصاف باید زیربنای قضاوت های ما در بیان عملکردها باشد و در این راستا تهذیب و اخلاق رسانه‌ای باید الگوی فعالیت رسانه ها باشد.

وی در پاسخ به تعدادی از خبرنگاران مبنی بر  نقش این نماینده در برخی استخدام‌ها گفت: درهرجایی که یقین دارید کسی را استخدام کرده‌ام این حق را دارید که از بنده شکایت کنید.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.