کدخبر : 9736
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۰۹
فاقددیدگاه

خودروهای زائران به پارکینگ اربعین مهران منتقل شدند

رئیس پلیس راه ایلام گفت: تمام خودروهای پارک شده در مسیر ۱۱ کیلومتری منتهی به پایانه مرزی مهران موسوم به پل زائر و معابر عمومی شهر مهران به پارکینگ بزرگ اربعین منتقل شدند.

سرهنگ رضا همتی زاده روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: صاحبان این خودروها باید به پارکینگ بزرگ اربعین مراجعه کرده و خودرو خود را با اعلام شماره پلاک به مسئولان پارکینگ، تحویل بگیرند.

وی یادآور شد: مالکان خودروهایی که برای یافتن ماشین خود با مشکل مواجه می‌شوند می‌توانند با سامانه‌های ۱۱۰، ۱۲۰ و ۱۱۰۱۲۰ تماس بگیرند.

رئیس پلیس راه استان ایلام تاکید کرد: همچنین رانندگان در طول مسیر بازگشت به استان خود با گرفتن سامانه ۱۴۱ از وضعیت لحظه‌ای ترافیکی راه‌های کشور اطلاع یابند.

سرهنگ همتی‌زاده در مورد ترافیک جاده‌های استان نیز گفت: هم اکنون تردد در جاده‌های خروجی استان ایلام پرحجم اما روان است و ماموران پلیس راه از استان‌های معین تا تخلیه کامل زائران در استان حضور دارند.

وی اضافه کرد: هم اینک بیش از ۹۰ درصد از پارکینگ های عمومی و اربعین در شهر مهران به علت بازگشت زائران از عراق تخلیه شده است و ۱۰ درصد باقیمانده نیز با بازگشت زائران به تدریج در حال خالی شدن از خودرو است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.