کدخبر : 9378
جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
فاقددیدگاه

۳۰ هزار نیروی پلیس برای برقراری نظم و امنیت اربعین بکارگیری می شود

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه از ابتدای محرم تاکنون شاهد افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران نسبت به مدت مشابه سال قبل در پایانه مرزی مهران هستیم از بکارگیری بیش از ۳۰هزار نیروی پلیس در جهت برقراری نظم وامنیت زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار محمدعلی نوری نژاد روز پنجشنبه در بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار داشت: مرز مهران میعادگاه عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) است و با نزدیک شدن به ایام اربعین و همچنین برداشته شدن محدودیت های تردد و لغو روادید ، شاهد تردد بیش از ۲ برابری زائران هستیم.

وی افزود: امسال ۳۰ هزار نیروی پلیس در جهت برقراری نظم و امنیت زائران اربعین حسینی (ع) به کارگیری خواهند شد.

معاون هماهنگ کننده ناجا تاکید کرد: طی ۲ روز گذشته روزانه ، شاهد خروج بیش از ۲۱ هزار زائر عتبات عالیات از پایانه مرزی مهران بودیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۲۲۰ درصدی را نشان می دهد.

سردار نوری نژاد با بیان اینکه مرز بین المللی مهران یکی از معبرهای اصلی و پر تردد کشور برای خروج زائران است، یادآور شد: برنامه ریزی های خوبی برای تسهیل در تردد زائران از پایانه مرزی مهران اندیشیده شده است.

وی از رانندگان و زائران اربعین حسینی (ع) خواست ، بدون نگرانی و با آرامش در مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی تردد و با رعایت مقررات راهنمائی و رانندگی ، پلیس را در انجام این وظیفه خطیر همراهی کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.