کدخبر : 9299
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۸:۴۱
فاقددیدگاه

حجاج ایلامی فردا به وطن باز می گردند

رئیس حج و زیارت ایلام گفت: تنها کاروان حجاج این استان فردا (سوم شهریور) از طریق فرودگاه کرمانشاه به کشور باز می گردند.

سیدحمید مصطفایی روز شنبه بیان کرد: زائران این استان ۲۹ تیرماه در قالب یک کاروان برای انجام مناسک حج تمتع به سرزمین وحی اعزام شدند.

وی افزود: این کاروان شامل ۸۵ نفر از حجاج ایلامی هستند که بامداد فردا شهریورماه از طریق فرودگاه جده وارد فرودگاه کرمانشاه می شوند.

به گفته مصطفایی در مناسک حج امسال هیچگونه مشکلی برای زائران این استان پیش نیامد.

رئیس حج و زیارت ایلام ادامه داد: هم استانی‌های ایلامی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۳۳۱۰۱۰(مدیریت حج و زیارت استان) تماس بگیرند.

** ثبت نام زائران اربعین فقط از طریق سامانه سماح انجام می شود 

مصطفایی با بیان اینکه ثبت نام زائران اربعین فقط از طریق سامانه سماح انجام می شود، گفت: نام نویسی برای زائران در این سامانه الزامی است و این درگاه اینترنتی برای ثبت نام از اول شهریورماه فعال شده است.

رئیس حج و زیارت ایلام ادامه داد: رسالت این سازمان به عنوان یکی از کمیته های ستاد مرکزی اربعین، ثبت نام زائران است که در این رابطه نیز تجارب خوبی از سال های گذشته به دست آورده است.

مصطفایی تاکید کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و بر اساس گفته مسئولان کشوری در ایام اربعین زائران می توانند از ۱۹ شهریور ماه(دهم محرم الحرام) لغایت هفتم آبان ( ۳۰ صفر ۱۴۴۱) بدون نیاز به اخذ روادید و به شرط ثبت نام در سامانه سماح همراه با گذرنامه معتبر جهت زیارت اربعین حسینی وارد عراق شوند. ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.