کدخبر : 9084
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۵۹
فاقددیدگاه

محور برنامه های اوقات فراغت کمیته امداد اجرا در مناطق کم برخوردار است

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: محور برنامه های اوقات فراغت این نهاد در تابستان امسال اجرای این فعالیتها در مناطق کم برخوردار و پوشش جوانان و نوجوانان این مناطق است.

ضیا رضایی روز یکشنبه بیان داشت: امسال بیش از سه هزار و ۴۰۰ نفر از مددجویان زیر پوشش از برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد در فصل تابستان بهره مند خواهند شد.

وی با ذکر اینکه این افراد در شهرستان‌های مختلف استان زیر پوشش برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی قرار خواهند گرفت ادامه داد: این برنامه‌ها در بیشتر نقاط استان بویژه در مناطق در معرض تهدید آسیب‌های اجتماعی برگزار و سعی شده به صورت تخصصی اجرا شوند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام با بیان اینکه در استان ایلام پنج کانون اصلی و دائمی دایر است گفت: تابستان امسال ۹۶ کانون محله‌ای در مناطق دور افتاده استان با محوریت مساجد راه اندازی و اقدام به اجرای فعالیت خواهند کرد.

به گفته وی، در کنار برنامه‌های اوقات فراغت و سایر برنامه‌های فرهنگی برای خانواده‌ها موضوع اردوهای فرهنگی و تربیتی در دستور کار این نهاد قرار دارد و در پیش بینی می‌شود در مجموع پنج هزار و ۶۵۰ نفر از مددجویان به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام شوند.

وی همچنین به اجرای طرح فلاح اشاره کرد و گفت: در اجرای این طرح یک هزار و ۵۰۰ شبکه در مناطق دور دست و آسیب پذیر استان راه اندازی و هر شبکه بین ۱۰ تا ۳۰ خانواده را در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی آموزش خواهد داد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام، اعتبار امسال طرح اوقات فراغت این نهاد را پنج میلیارد ریال اعلام کرد.

بیش از ۷۰ هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند./ایرنان

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.