کدخبر : 8940
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
فاقددیدگاه

توقع اشتباه از نمایندگان، مجلس را از رسالت خود دور می‌کند

استاندار ایلام گفت: برخی افراد توقعات اشتباهی از نمایندگان در حوزه عزل و نصب ها دارند، افزود: این انتظارات گاهی اوقات باعث می شود که نمایندگان از رسالت اصلی خود خارج شوند و این به ضرر استان است.

« قاسم سلیمانی‌دشتکی» در جلسه گفتگو بخش خصوصی و دولت ، اظهار کرد: مدیران از کارهای موفق در استان های دیگر الگوبرداری کنند چرا که به عنوان مثال برخی تجربه های مثبت از جمله در حوزه گردشگری وجود دارد که استفاده از آنها راه ما را در پیشبرد اهداف توسعه ای کوتاه تر می کند .

استاندار ایلام با بیان اینکه اگر خواستار رشد استان هستیم باید افق دید مدیران بازتر شود، ادامه داد: باید همه کمک کنند راه برای ورود سرمایه گذاران باز شود و تقاضای من این است که مجموعه اقدامات در حوزه اقتصادی در جهت جذب سرمایه گذاری ساماندهی شود .

سلیمانی خواستار استفاده از ظرفیت قانون گذاری نمایندگان برای رفع موانع توسعه ای استان شد و گفت:از آنجا که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از پتانسیل و ظرفیت بالایی برای قانون گذاری برخوردار هستند می طلبد که نیازها، احتیاجات و مشکلاتی که در مسیر توسعه استان هست با تصویب قوانین مشکل گشا از پیش رو برداشته شود .

وی تاکید کرد: نمایندگان در بحث سازمان نظام مهندسی صنعت و معدن نیز می توان با ارائه یک طرح قوی در جهت رفع مشکل با دولت همکاری کنند .

نماینده عالی دولت در استان با بیان این که برخی افراد توقعات اشتباهی از نمایندگان در حوزه عزل و نصب ها دارند، افزود: این انتظارات گاهی اوقات باعث می شود که نمایندگان از رسالت اصلی خود خارج شوند و این به ضرر استان است

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.