کدخبر : 8917
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۸:۰۷
فاقددیدگاه

توزیع کاغذ در بازار ایلام متعادل شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از عادی شدن بازار کاغذ و تامین آن به میزان مورد نیاز خبر داد و گفت: بیش از پنج هزار بسته کاغذ تامین و در بازار توزیع شده و اکنون مشکلی در این زمینه نداریم.

یارالله نصیری اظهار داشت: بازار استان ایلام متاثر از بازار کشور در چند روز اخیر که با ایام امتحانات دانش آموزان مواجه بودیم با مشکل کمبود کاغذ مواجه شد که با پیگیری های انجام شده این مشکل برطرف شد.
وی ادامه داد: وزارت صمت پیگیر موضوع مشکل کاغذ بوده و تلاش می شود که کمبود در این زمینه برای مردم ایجاد نشود.
رئیس سازمان صمت ایلام افزود: البته در ماه اخیر علاوه بر کمبود کاغذ A4 با مشکل کمبود شکر، روغن موتور و ام دی اف نیز مواجه بودیم که پیگیری ها تا حدودی مشکلات تامین این اقلام نیز برطرف شده است.
نصیری از تامین شکر مورد نیاز استان با توجه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: اکنون ۷۹۰ تن شکر در حال توزیع در بازار است و حجم قابل توجهی نیز تامین شده که توسط مباشران به استان حمل و توزیع خواهد شد.
نصیری از ذخیره سازی یک هزار و ۳۶۱ تن برنج و ۱۷۳ تن روغن خوراکی خبر داد و گفت: مشکلی در زمینه تامین و عرضه این کالاهای اساسی در بازار وجود ندارد.
وی از کاهش قیمت مرغ در استان خبر داد و گفت: قیمت مرغ در بازار سیر نزولی دارد و به هر کیلو گرم ۱۰۶ هزار ریال رسیده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام اظهار داشت: تلاش می شود با رصد وضعیت کالاهای استراتژیک و پر مصرف مردم مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.
نصیری ادامه داد: سهم استان از کالاهای اساسی و دولتی بر اساس سرانه جمعیت تعیین می شود و افزایش بیش از میزان تعیین شده مستلزم پیگیری است.
وی ابراز امیدواری کرد که با توزیع به موقع و نظارت مستمر بازرسان این اداره کلی جو آرامش بر بازار حاکم شود. /ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.