کدخبر : 8615
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
فاقددیدگاه

اختصاص ۵ میلیارد تومان برای پرداخت حقوق معوق کارکنان شهرداری‌های ایلام

استاندار ایلام از اختصاص 5 میلیارد تومان جهت پرداخت حقوق معوق کارکنان شهرداری ها خبر داد

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» در همایش شهرداران استان اظهار کرد: کارگران و کارکنان حقوق بگیر شهرداری‌ها از ضعیف‌ترین اقشار جامعه هستند و تلاش زیادی داشته ایم که حقوق معوقه این عزیزان پرداخت شود .

وی با اشاره به قانون شوراها ادامه داد: اگر قانون به صورت کامل اجرا شود شهرداران کلید دار و حاکم شهر هستند و تمام فعالیت های شهرها باید با محوریت شهرداران صورت پذیرد.

استاندار ایلام از کمک ۲۸۱ میلیارد تومانی دولت در دوسال اخیر به شهرداری ها خبر داد و گفت: تلاش های بسیاری داشتیم که از منابع مختلف به شهرداری ها کمک کنیم و در این راستا از طریق کمک های سازمان همیاری ها، ماشین آلات، اختصاص قیر این کمک ها صورت گرفته است .

سلیمانی با اشاره به حساسیت شهر ایلام به عنوان مرکز استان خاطر نشان کرد: شهر ایلام به عنوان نماد استان و حضور مردم از تمام شهرستان ها در این شهر با جمعیت ۲۰۰ هزار نفر که بیشترین جمعیت شهرهای استان را به خود اختصاص داده باید از منظر و عمرانی شهری قابل قبولی برخوردار باشد که در این راستا بیش از ۳۲ میلیارد به این شهرداری کمک شده است .

استاندار ایلام گفت: مسئولین باید به گونه ای عمل کنند که اگر قولی می دهند توان اجرای آن را هم بسنجند و به قول خود عمل کنند و اگر فعالیتی صورت می گیرد که دولت هم در آن مشارکت کرده و کمک نموده است آن را بیان نمایند

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.