کدخبر : 8274
جمعه 28 دسامبر 2018 - 12:23
فاقددیدگاه

یک میلیون و ۱۵۰ هزار بشکه میعانات گازی در پالایشگاه گاز ایلام تولید شد

معاون عملیات شرکت پالایش گاز ایلام از افزایش چشمگیر محصولات تولیدی این شرکت در سال جاری خبر داد و گفت: یک میلیون و 150 هزار بشکه میعانات گازی طی 9 ماهه سال جاری در این شرکت تولید شده است.

عابدین زرگوشی روز پنجشنبه با اشاره به اینکه تحریم ها اثری بر روی تولیدات این شرکت نداشته است، افزود: با تلاش کارکنان متخصص و توانای این شرکت و بکارگیری ظرفیت ها و استفاده از کالاهای ساخت داخل، تولیدات این پالایشگاه نسبت به سال قبل رشد چشمگیری داشته است.
وی با اشاره به اینکه تحویل گیری گاز ترش به عنوان خوراک ورودی پالایشگاه طی ۹ ماهه امسال ۴۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است، اظهار داشت: تاکنون یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون متر مکعب گاز ترش فرآورش شده است.
معاون عملیات شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: گاز شیرین تزریق شده به خط سراسری در این مدت با ۲۱ درصد رشد، به رقم یک میلیارد و ۳۰ میلیون متر مکعب رسیده است.
زرگوشی از افزایش هفت درصدی میعانات گازی در سال جاری خبر داد و تاکید کرد: میعانات گازی تولیدی این پالایشگاه تاکنون یک میلیون و ۱۵۰ هزار بشکه است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷ درصد افزایش نشان می دهد.
معاون عملیات شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه گوگرد پاستیلی تولیدی این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش یافته است، گفت:طی مدت یاد شده امسال میزان گوگرد پاستیلی به ۴۷ هزار تن رسیده است.
زرگوشی همچنین از رشد ۸۵ درصدی فروش گازمایع خام( LPG) در سال جاری خبر داد و افزود: فروش LPG امسال ۲۸ هزار و ۲۰۰ تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیر ۸۵ درصدی داشته است.
وی با اشاره به اینکه میزان فروش برق این شرکت ۲۱ هزار و ۲۰۰ مگاوات بوده است، اظهار داشت: از این مقدار ۱۶ هزار مگاوات به شبکه تزریق شده و پنج هزار و ۲۰۰ مگاوات نیز به شرکت های بالادستی و پایین دستی پالایشگاه ارسال شده است. ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.