کدخبر : 8066
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
فاقددیدگاه
مدیرعامل پالایش گاز ایلام در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام عنوان کرد:

گوگرد تولیدی پالایشگاه گاز ایلام از خالص ترین گوگردهای تولیدی کشور است

امسال بیش از ۷۱ درصد ارزش مالی خریدهای قطعات و مواد شیمیایی مورد نیاز این شرکت، از داخل کشور تامین شده که نسبت به سالهای گذشته بیش از 700 هزار یورو صرفه جویی ارزی داشته است.

پایگاه خبری جامک: مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: خالص‌ترین گوگردکشور در پالایشگاه گاز ایلام تولید می‌شود که در این راستا تولیدات داخلی این شرکت در زمینه های مختلف باعث شده است که اهمیت این مجتمع اقتصادی دوچندان شود.
به گزارش روابط عمومی، مهندس ” شهریار داری پور” در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام افزود:گوگرد تولیدی این شرکت علاوه بر تامین نیازهای بازار داخلی، به خارج از کشور نیز صادر می شود.
وی اظهار داشت: در شش ماهه اول سال جاری علاوه بر تأمین مصرف داخلی بیش از ۲۶ هزار تن گوگرد صادر شده است که این صادرات ارز آوری قابل توجهی را برای کشور به همراه داشته است.
مدیر عامل پالایش گاز ایلام در بخش دیگری از سخنانش به نامگذاری سال جاری اشاره و تصریح کرد: مقام معظم رهبری امسال را “حمایت از کالای ایرانی ” نامگذاری کردند که در همین راستا استفاده از تولیدات داخلی در تامین قطعات و مواد شیمیایی و همچنین توانمند کردن تولید کنندگان و تامین کنندگان داخلی از اولویت‌های اساسی این شرکت بوده است.
مهندس داری پور خاطرنشان کرد امسال بیش از ۷۱ درصد ارزش مالی خریدهای قطعات و مواد شیمیایی مورد نیاز این شرکت، از داخل کشور تامین شده که نسبت به سالهای گذشته بیش از ۷۰۰ هزار یورو صرفه جویی ارزی داشته است.
مهندس داری پور با اشاره به اینکه در این شرکت پنج محصول گاز شهری اتان،گاز مایع خام، میعانات گازی و گوگرد تولید می‌شود، اظهار داشت: از این تعداد محصول تولیدی سه محصول اتان گاز مایع خام و میعانات گازی خوراک پتروشیمی ایلام می باشد که تا راه اندازی کامل این شرکت به سایر مبادی ارسال می شود.
وی تصریح کرد با توجه به ترش و سمی بودن گاز ورودی پالایشگاه انجام کار ایمنی و توجه به مسائل ایمنی در این شرکت از اهمیت بسیار فوق العاده ای برخوردار است چرا که هرگونه اشتباه صدمات جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام افزود: این شرکت علاوه بر ۸۰۰ نفر اشتغالزایی مستقیم برای تعدادی نیز به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی در پی داشته است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.