کدخبر : 7290
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
فاقددیدگاه

محور ایلام – حمیل به مدت چهار روز مسدود است

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: به منظور عملیات راهداری و بهسازی راه، محور ایلام - حمیل از امروز جمعه به مدت چهار روز مسدود است.

سرهنگ رضا همتی زاده روز جمعه لیات راهداری و برداشت توده سنگی، ترانشه ناپایدار توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در حوزه استحفاظی استان، محور ایلام – حمیل از امروز جمعه یکم تیرماه تا چهارم تیرماه مسدود است‌.
وی به مسیرهای جایگزین اشاره کرد و گفت: مسیرهای اسلام آباد – قلاجه – ایوان – ایلام و مسیر پل سیمره سرابله – ایلام و بالعکس در زمان انسداد مسیر اصلی به عنوان محور های جایگزین استفاده خواهند شد.
رئیس پلیس راه ایلام از رانندگان اتوبوس خواست تا در مدت انسداد این مسیر از محور اسلام آباد – قلاجه – ایوان – ایلام ادامه مسیر دهند و از تردد در محور پل سیمره به سمت ایلام خوداری کنند.
همتی زاده تاکید کرد: با توجه به نا آشنا بودن رانندگان به مسیر جاده های تعیین شده لازم است احتیاط و پرهیز از سرعت و سبقت های غیرمجاز و انحراف به چپ در این مسیرها در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش ایرنا، محور ۱۶۷ کیلومتری کرمانشاه – چرداول – ایلام موسوم به جاده حمیل و محور قدیمی ایلام – ایوان – کرمانشاه ۲ مسیر ارتباط جاده ای ایلام – کرمانشاه محسوب می شوند./ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.