کدخبر : 19900
سه‌شنبه 9 آوریل 2024 - 8:02
فاقددیدگاه

جابجایی بیش از ۲ میلیون تن کالا در سال گذشته از طریق ناوگان جاده‌ای استان ایلام

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام: ۲ میلیون و ۱۵۱ هزار و ۷۰۵ تن کالا در سال گذشته از طریق ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام جابجا شده است.

«سیدزاهدین چشمه‌خاور» امروز دوشنبه، ۲۰ فروردین، با اعلام این خبر اظهار کرد: این میزان حمل کالا توسط ۱۳۸ هزار و ۲۳۹ هزار سرویس (بارنامه) جابه‌جا شده است. 

وی افزود: این میزان جابه‌جایی کالا نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ تناژ یک درصد و صدور بارنامه ۱‌.۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام یادآور شد: سیمان، گندم و انواع مصالح ساختمانی بیشترین میزان کالاهایی بوده که در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابه‌جا شده است. 
چشمه خاور بیان کرد: سالانه بیش از ۹۸ درصد جابه‌جایی کالا در داخل استان توسط بخش حمل و نقل جاده‌ای صورت می گیرد، این بخش دارای قابلیت‌ها و امکانات گسترده‌ای در سطح کشور است. 
وی اضافه کرد: همچنین روزانه و در بازه‌های زمانی متفاوت، گشت‌های کنترلی از همکاران ستادی و شهرستانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نحوه ارائه خدمات را رصد می‌کنند. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: در صورت مشاهده تخلف، متخلفان به کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات سازمان راهداری معرفی و برابر ضوابط با آن‌ها برخورد خواهد شد. 
چشمه خاور تاکید کرد: مردم می‌توانند از طریق شماره پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ و یا تلفن گویای ۱۴۱ شکایات خود را جهت پیگیری به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام منعکس کنند. 

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.