کدخبر : 19194
شنبه 2 دسامبر 2023 - 8:34
فاقددیدگاه

ساخت بیش از ۳۷۰ واحد مسکونی برای نیازمندان ایلامی تا پایان امسال

مدیر تأمین مسکن و مهندسی ساختمان کمیته امداد استان ایلام گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان امسال بیش از ۳۷۰ واحد مسکونی برای مددجویان مورد حمایت کمیته امداد استان ساخته می‌شود.

«فرزاد زینی‌وند» با بیان اینکه اعتباری در نظر گرفته شده برای این پروژه‌ها بالغ بر  ۳۷۴ میلیارد ریال کمک بلاعوض و همچنین مبالغ بیشتری بعنوان تسهیلات بانکی است، اظهار کرد: این واحدها با مشارکت کمیته امداد، بسیج سازندگی، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و خیرین سخاوتمند است که کار ساخت آنها در سطح استان آغاز و تا پایان سال جاری تکمیل و به مددجویان عزیز واگذار خواهند شد.

وی ادامه داد: در زمینه ساخت مسکن برای مناطق روستائی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت این آمادگی وجود دارد که همه  مددجویان دارای زمین بالای ۲ نفر جمعیت خانوار  فاقد مسکن با مراجعه  این عزیزان زمینه ساخت مسکن آنها فراهم شود.

زینی‌وند با بیان اینکه انجام تعداد ۹۰۰فقره لوله کشی گاز منازل محرومین از جمله دیگر پروژه‌های انجام گرفته برای مددجویان کمیته امداد استان است، تصریح کرد: تعمیرات کلی و جزئی مسکن،ساخت حمام و سرویس‌های بهداشتی از دیگر خدمات عمرانی کمیته امداد استان برای نیازمندان است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.