کدخبر : 19043
یکشنبه 12 نوامبر 2023 - 7:58
فاقددیدگاه

کمبود ناوگان حمل‌ و نقل برون‌شهری در ایلام پذیرفتنی نیست

استاندار ایلام با اشاره به اینکه کمبود ناوگان حمل‌ و نقل برون‌شهری به هیچ‌ عنوان در ایلام پذیرفتنی نیست،گفت: باید تمهیداتی اتخاذ شود که شهروندان در کم‌ترین زمان و بدون معطلی بلیط اتوبوس تهیه کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، “حسن بهرام‌نیا” روز شنبه در بازدید سرزده از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با ابراز نارضایتی از عملکرد این اداره‌کل در خصوص تامین ناوگان حمل و نقل برون شهری شهر ایلام، اظهار کرد: متولی اصلی رفع مشکل حمل و نقل برون شهری، اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان است که باید تمهیداتی اتخاذ شود تا شهروندان در کم‌ترین زمان و بدون معطلی، بلیط اتوبوس به مقاصد خود را تهیه کنند.

وی با تاکید بر این مطلب که کمبود ناوگان حمل‌ و نقل برون‌شهری شهر ایلام به هیچ‌عنوان پذیرفتنی نیست، افزود: اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به عنوان متولی اصلی، مشکل کمبود اتوبوس را باید در اسرع‌وقت برطرف کند.

بهرام‌نیا با اشاره به اینکه خدمت مستمر و بدون وقفه‌به مردم باید در دستور کار مدیران باشد، تصریح کرد: در این بازدید به‌صورت سرزده از واحدهای مختلف این اداره‌کل بازدید کردیم و در جریان مدت‌زمان پاسخ‌گویی به درخواست‌های مردم، نامه‌های ادارات و شکایت مردم از طریق سامانه‌ی ۱۴۱ شدیم.

وی با تاکید بر اینکه نارسایی‌ها، کمبودها و مشکلاتی در حوزه های مختلف راهداری و حمل و نقل استان وجود داشت که در جریان این بازدید، تذکرات لازم داده شد، افزود: این مشکلات و نارسایی‌ها از طریق دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری ایلام به صورت کتبی به مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ارسال می‌شود.

بر اساس این گزارش، استاندار ایلام در این بازدید، ضمن سرکشی از سایر واحدهای اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، با کارکنان این اداره‌کل دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این برنامه از واحدهای مختلف این اداره کل از جمله دبیرخانه، مرکز مدیریت راه‌ها، واحد پاسخگویی به شکایت سامانه ۱۴۱ بازدید و خواستار تسریع در پیگیری امورات اداری در موعد مقرر شد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.