کدخبر : 18783
سه‌شنبه 10 اکتبر 2023 - 8:31
فاقددیدگاه

ساختمان نظام دامپزشکی ایلام افتتاح شد

مدیرکل دامپزشکی استان ایلام گفت: برای نوسازی و بهسازی و تجهیز ساختمان نظام دامپزشکی استان که در محل دامپزشکی شهرستان ساخته شده بیش از ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

یونس احمدی در مراسم افتتاح ساختمان نظام دامپزشکی استان، اظهار کرد: دامپزشکی استان ایلام از فعالیت‌های بخش خصوصی و فعالیت‌های نظام دامپزشکی حمایت می‌کند و با همکاری دیگر سازمان‌های تابعه از جمله نظام دامپزشکی برای خدمات رسانی به مردم گام برمی‌دارد.

وی با اشاره به اینکه توسعه مراکز ساختمانی دامپزشکی در کنار فعالیت‌های نظارت بهداشتی و امنیت غذایی جزو اهداف اصلی دامپزشکی استان است، افزود: برای نوسازی و بهسازی و تجهیز ساختمان نظام دامپزشکی استان که در محل دامپزشکی شهرستان ساخته شده بیش از ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

دکتر «عبدالحسین قیطاسی» ، رئیس نظام دامپزشکی استان ایلام نیز با تقدیر از حمایت‌های مدیرکل دامپزشکی استان ایلام از فعالیت های بخش خصوصی و کمک برای ساخت ساختمان نظام دامپزشکی استان، اظهار کرد: نظام دامپزشکی استان ایلام در حوزه‌های مختلف تمدید و صدور پروانه‌های بهداشتی واحدهای دامداری، گاوداری و آبزیان و همچنین صدور و تمدید پروانه مراکز درمان، درمانگاه‌ها، آزمایشگاه، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و.. فعالیت می‌کند.

وی افزود: ۵۶۰ نفر در استان ایلام عضو سازمان نظام دامپزشکی استان ایلام هستند و در همه مناطق استان ایلام درمانگاه و داروخانه‌ها برای خدمات رسانی به دامداران و بهره برداران وجود دارد.

قیطاسی تصریح کرد: در استان ایلام ۱۸ درمانگاه، ۴۱ دروخانه، ۳ واحد بیمارستانی وجود دارد، همچین ۳۵ نفر به عنوان مسئول فنی در واحدهای تولیدی مشغول فعالیت هستند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.