کدخبر : 16953
چهارشنبه 30 نوامبر 2022 - 15:12
فاقددیدگاه

سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان ایلام افتتاح می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان ایلام بعد از ظهر روز جمعه ۱۱ آذر با دو نمایش آغاز به کار خواهد کرد.

«علی هوشمند» اظهار کرد: سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان ایلام از ۱۱ تا ۱۳ آذر در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد استان برگزار خواهد شد.

وی گفت:  این جشنواره از روز جمعه ۱۱ آذر با دو نمایش «داستان یک پایان» به نویسندگی «مصطفی کرمی» و کارگردانی «مهدی رادپور» و «رومانی» به نویسندگی و  کارگردانی «سعید خیرالهی» و «مهرداد علیزاده» از ساعت ۱۶ بعد از ظهر برگزار آغاز خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد: این جشنواره روز شنبه ۱۲ آذر نیز با نمایش‌های «عروس جنگ» به نویسندگی و کارگردانی احمد غلامی ، «سایه‌های پشت دیوار» به نویسندگی و کارگردانی «زهرا چراغی» و «آرش منصوری»  و «هلمت ذوقی» به نویسندگی و کارگردانی «حمدالله جمالی» و «صیدفاضل خانی»  دنبال خواهد شد.

هوشمند با بیان اینکه مراسم اختتامیه جشنواره نیز یکشنبه ۱۳ آذر برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این جشنواره با همکاری بسیج هنرمندان، حوزه هنری، انجمن هنرهای نمایشی، و مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهگ و ارشاد برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، پوستر این جشنواره ۸آذر  با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و هنرمندان عرصه‌ نمایش، پوستر سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان ایلام رونمایی شد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.