کدخبر : 13915
شنبه 4 سپتامبر 2021 - 8:07
فاقددیدگاه

برق طلاهای زن ایلامی بلای جانش شد

رییس پلیس آگاهی انتظامی استان ایلام گفت: عصر امروز قاتل زن مفقود شده ایلام از طریق فروش طلاهای مسروقه شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جامک: جسد زن در ایلام کشف شد. جسد زن مربوط به زن ۵۹ ساله است. راز قتل زن پس از کشف جسد زن فاش شد. قاتل پرونده کشف جسد زن دستگیر شد. قاتل پرونده جسد زن قصد فروش طلاهای این زن را داشت که دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

عصر امروز در حاشیه جنگل های نزدیک شهر ایلام حد فاصل شهرستان سیروان جسد به قتل رسیده یک زن کشف شد که طی روزهای گذشته از سوی خانواده فقدان وی به پلیس اعلام شده بود.

سرهنگ خداداد رشیدی در این خصوص اظهار داشت: در پی اعلام مفقودیت زنی ۵۹ ساله در ایلام‌ ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی یادآور شد: باتوجه به حساسیت موضوع و رصد کارآگاهان پلیس آگاهی فردی که با رفتارهای مشکوک قصد فروش مقداری طلا در یکی از طلا فروشی های شهر ایلام را داشت دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

رییس پلیس آگاهی انتظامی استان افزود: در تحقیقات فنی پلیس، فرد دستگیر شده به قتل زن با همدستی یک نفر دیگر اعتراف و راز این قتل را فاش کرد.

رشیدی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری دیگر متهم ادامه دارد، یادآور شد: تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی طبق اعترافات متهم دستگیر شده به منطقه جنگلی اطراف تونل آزادی اعزام و جسد این زن ۵۹ ساله را کشف و جهت بررسی بیشتر به پزشک قانونی منتقل کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.