کدخبر : 13862
چهارشنبه 25 آگوست 2021 - 8:32
فاقددیدگاه
استاندار ایلام؛

نباید هیچ اجباری برای تهیه لباس فرم دانش آموزان وجود داشته باشد

استاندار ایلام گفت: نباید هیچگونه اجباری برای تهیه لباس فرم دانش آموزان وجود داشته باشد؛ آموزش و پرورش به مدیران مدارس ابلاغ کند که برای لباس فرم سختگیری نداشته و از لباس‌های سال گذشته استفاده کنند.

به گزارش جامک به نقل از خبرگزاری فارس؛ محمد نوذری امروز در شورای آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به در پیش بودن اول مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید گفت: اگرچه هنوز تصمیمی کلی و نهایی برای بازگشایی مدارس اخذ نشده ولی برای مدارس کم جمعیت به ویژه روستایی که امکان فعالیت به صورت نیمه حضوری دارند، باید اقلام بهداشتی و ضدعفونی مورد نیاز دانش آموزان فراهم شود.

وی ادامه داد: سلامت دانش آموزان اولویت داشته و همه آنها فرزندان ما هستند که باید برای حفظ سلامت آنها تمامی امکات مورد نیاز فراهم شود و دانش آموزی که وارد مدرسه می‌شود، باید تمام عوامل ائم از اعضا خانواده، مدرسه و سرویس واکسینه شده باشند تا سلامت دانش آموزان مورد خطر قرار نگیرد.

نوذری همچنین با اشاره به نامشخص بودن وضعیت حضور دانش آموزان در مدارس در سال تحصیلی جدید یادآور شد: نباید هیچگونه اجباری برای تهیه لباس فرم دانش آموزان وجود داشته باشد؛ آموزش و پرورش به مدیران مدارس ابلاغ کند که برای لباس فرم سختگیری نداشته و از لباس‌های سال گذشته استفاده کنند.

استاندار ایلام همچنین با اشاره به اینکه ۱۴هزار دانش آموز روستایی استان نیازمند تبلت برای آموزش مجازی هستند از آموزش و پرورش خواست در این زمینه رایزنی برای تامین اعتبار و خریداری را داشته و ۳۰ درصد اعتبار مورد نیاز از استان تامین می شود.

وی به فوتی‌های کرونا اشاره کرد و گفت: میزان فوتی‌ها در مردادماه نسبت به تیرماه هفت برابر افزایش داشته و متاسفانه شرایط استان خوب نیست.

نوذری تصریح کرد: اکنون از از ۱۰۰ مورد تست کرونا ۴۰ مورد ثبت آن مثبت است

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.