کدخبر : 13492
شنبه 10 جولای 2021 - 8:33
فاقددیدگاه

اولین داور ایلامی در لیگ برتر فوتبال سوت می زند

امیر ایار داور ایلامی برای اولین بار دیدار فولاد خوزستان و ماشین سازی در لیگ برتر را سوت می زند.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان ایلام، این داور اولین داور ایلامی است که در بالاترین سطح داوری کشور حضور دارد. روابط عمومی ورزش و جوانان ایلام همچنین از راه اندازی کمپ استعدادیابی فدراسیون فوتبال در استان ایلام خبر داد.

استاندار ایلام روز گذشته با رییس فدراسیون فوتبال دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که معاون عمرانی استاندار نیز حضور داشت محمد نوذری با اشاره به ظرفیت های مهمی که در حوزه ورزش قهرمانی در استان وجود دارد خواستار توجه بیشتر فدراسیون در ایجاد کمپ استعداد یابی فوتبال در این منطقه از کشور شد.

وی در ادامه خواستار کمک فدراسیون فوتبال به تیم فوتبال پالایش گاز بانوان استان در لیگ برتر شد و گفت: استان ایلام ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه ورزش پرطرفدار فوتبال دارد که در صورت توجه می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

نوذری در این دیدار خواستار حمایت فدراسیون فوتبال از فوتبال و فوتسال استان و تیم چوار ۶۵ ایلام در لیگ دسته اول فوتسال نیز شد.

در ادامه این نشست عزیزی خادم ربیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نسبت به درخواست های مطرح شده توسط استاندار  ایلام قول مساعد داد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پالایش گاز بانوان ایلام بعنوان یکی از تیم های مطرح در لیگ برتر حضور دارد و تیم فوتبال چوار ۶۵ نیز از تیم های خوب لیگ دسته اول کشور است.

همچنین ایناس آراسته نژاد چندین دوره بعنوان مربی تیم ملی تیم بانوان کشور را همراهی کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.