کدخبر : 13283
شنبه 19 ژوئن 2021 - 21:32
فاقددیدگاه

قدردانی نماینده ایلام از حضور حماسی مردم در انتخابات ۱۴۰۰

نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در پیامی از حضور حماسی مردم در انتخابات 1400 تقدیر و تشکر نموده و به رئیس جمهور منتخب و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستا تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِیم🔷

حضور شورانگیز، عزتمند و سراسر غرورآفرین ملت آگاه و متمدن ایران اسلامی در انتخابات ۱۴۰۰ نشان از وجود درک بالا و بینش عمیق مردم سرافراز نسبت به شرایط و موقعیت کنونی کشور را می دهد.

خداوند متعال را به خاطر وجود این ملت که با هوشمندی و دوراندیشی بازهم به ندای رهبر فرزانه لبیک گفتند، سپاسگزاریم.

بی تردید؛ مردم با بصیرت ایران، علیرغم تحمل همه مشکلات اقتصادی و همچنین با وجود تمام تبلیغات سوء و تلاش دشمنان برای دلسرد نمودن آنان برای عدم حضور در پای صندوق های رای، بار دیگر در دفاع از جمهوریت و پشتیبانی از نظام مردم سالار دینی، به صحنه آمدند و با شرکت بالا در انتخابات، تجلی‌بخش وحدت ملی در مقطع حساس کنونی شدند.

اینجانب ضمن تبریک و شادباش پیروزی شکوهمند مردم به عنوان صاحبان اصلی این نظام و انتخاب «آیت الله سیدابراهیم رئیسی» به عنوان کاندیدای اصلاح و سیزدهمین رئیس جمهور ایران اسلامی، بیش از پیش به آینده روشن و پرفروغ ایران مقتدر و آباد، امید بسته ایم.
انتظار داریم دولت محرومان، بسط عدالت در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را به منصه ظهور رساند.

همچنین به عنوان خادم مردم استان ایلام در خانه ملت؛ به همه منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا تبریک عرض می نمایم.

امید داریم اعضای محترم شوراها به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان های محلی، نقش تاثیرگذار خود را در جهت ارائه خدمات با کیفیت به مردم شریف ساکن در شهرها و روستاها، توسعه و تقویت مدیریت شهری و ارتقاء شهروند محوری را به نحو مطلوب به مرحله اجرا رسانند.

در پایان لازم می دانم به رسم قدرشناسی و اکرام، از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از هیئت‌های اجرایی، هیئت نظارت، هیئت بازرسی، رسانه‌های گروهی‌، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که با همکاری و همراهی در برگزاری این انتخابات تلاش و کوشش خود را به کار بستند تا سلامت و صیانت از آراء مردم، به بهترین نحو مطلوب شکل گیرد، سپاسگزارم.

با احترام و سپاس فراوان
علی اکبر بسطامی
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.