کدخبر : 12331
دوشنبه 8 مارس 2021 - 8:38
فاقددیدگاه
رئیس پلیس راه استان خبر داد:

عودت ۵۰ هزار وسیله نقلیه به مبدا در ایستگاه‌های ورودی ایلام

رئیس پلیس راه استان ایلام از اعمال محدودیت‌های کرونایی در ایلام به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا در استان های همجوار خبر داد.

سرهنگ «رضا همتی زاده » اظهار کرد: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان های همجوار و بویژه استان خوزستان،پلیس راه انتظامی استان به همراه عوامل انتظامی در ۶ ایستگاه ورودی استان مستقر و نسبت به کنترل وسایل نقلیه اقدام می‌کنند.

وی با بیان اینکه برابر مصوبات ستاد ملی کرونا ورود وسایل نقلیه شخصی با پلاک استان خوزستان به داخل استان ممنوع بوده و در صورت مشاهده نسبت به عودت آنها اقدام می شود، گفت: از ابتدای آذر  امسال تاکنون بیش از ۵۰ هزار دستگاه وسیله نقلیه برگشت داده شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: از هم استانی های عزیز تقاضا می‌شود از تردد به استان های جنوبی کشور بویژه استان خوزستان به منظور پیشگیری از انتقال این ویروس منحوس اجتناب کنند.

به گزارش جامک همتی‌زاده گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی،هم استانی های عزیز  نهایت همکاری را با عوامل پلیس راه و انتظامی به منظور اجرای محدودیت های کرونایی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.