کدخبر : 11852
دوشنبه 28 دسامبر 2020 - 8:57
فاقددیدگاه
استاندار ایلام خبرداد:

راه اندازی موسسه آموزشی و مهارتی برای دانش آموزان بی سرپرست در ایلام

استاندار ایلام با بیان اینکه موسسه آموزشی و مهارتی برای دانش آموزان بی سرپرست در استان راه اندازی می‌شود، گفت: در این مسیر دست خیران و نیکوکارن برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت را می فشاریم.

«قاسم سلیمانی‌دشتکی» در حاشیه دیدار با موسسان خیریه مولانا از احداث مرکز آموزشی و مهارتی برای دانش آموزان بی سرپرست در استان خبر داد و اظهار کرد: در دیدار با این خیران مقرر شد که این موسسه برای دانش آموزان بی سرپرست مستعد استان جهت آموزش شبانه روزی درسی و مهارتی در زمینه شغلی و کارآفرینی در ایلام پس از طی مراحل اداری موسسه‌ای بطور ویژه دایر نماید.

وی با بیان اینکه  جامعه هدف برای ایجاد چنین موسساتی اقشار ضعیف و بی بضاعت جامعه هستند، گفت: ایجاد چنین موسسات خیریه‌ای در استان برای استفاده از ظرفیت و توانمندی افرادی که به جهت فقر و ضعف مالی توان بالفعل کردن استعداد خود را ندارند، بسیار مهم و حائز اهمیت است.

استاندار ایلام  با تاکید بر این مهم که دست خیران و نیکوکارن برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت، می فشاریم، تصریح کرد: در این مدت تلاش داشته ایم گروه های خیر در حوزه های مختلف به استان دعوت کنیم و در این زمینه از کمک و همراهی خیران و نیکوکارن استقبال می‌کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.