کدخبر : 11823
چهارشنبه 23 دسامبر 2020 - 8:06
فاقددیدگاه
محمد نوزری اعلام کرد:

احزاب سیاسی، باعث افزایش تحرک و پویایی در فضای اجتماعی می شوند

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: افزایش احزاب سیاسی باعث افزایش تحرک و پویایی در فضای سیاسی و اجتماعی خواهد شد.

به گزارش جامک: محمد نوزری در نشست با جمعی از احزاب و فعالین سیاسی استان، افزود: زمانی که آراستگی سیاسی پویا و قدرتمند  است که بازیگران اصلی سیاسی، احزاب باشند به همین منظور دنبال افزایش رشد کمی و کیفی احزاب در استان هستیم.

وی با بیان اینکه توسعه سیاسی در گرو توسعه احزاب است، تصریح کرد: در حال حاضر بدلیل شیوع بیماری کرونا ، تالار احزاب در فضای مجازی شکل گرفته است و بایستی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، فعالیت و جنب و جوش احزاب بیشتر می شود.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام خاطرنشان کرد: اعتقاد راسخ به توسعه احزاب دارم و خوشبختانه در دولت تدبیر و امید در این زمینه اقدامات خوبی شکل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در یک سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانسته ایم حضوری در خدمت احزاب باشیم، تصریح کرد: خوشبختانه با شکل دهی تالار احزاب در فضای مجازی، توانسته ایم این ارتباط را برقرار سازیم.

وی ابراز امیدواری کرد که با از بین رفتن این ویروس منحوس شاهد نشست ها و هم اندیشی احزاب و فعالین سیاسی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و پرشور کردن این دوره از انتخابات باشیم.

معاون استاندار ایلام  در ادامه به تحلیل وضعیت احزاب در استان پرداخت و اظهار داشت: در بحث کمی، سال ۹۶ تعداد ۴۷ حزب در استان وجود داشت و هم اکنون این میزان به ۸۱ حزب افزایش یافته است و در بحث کیفی نیز خانه احزاب را شکل داده ایم.

وی تاکید کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم و هر چه جلوتر می رویم فعالیت و جنب و جوش احزاب نیز بیشتر می شود که این مهم برای حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رای حائز اهمیت است.

بر اساس این گزارش در پایان این نشست، معاون سیاسی و امنیتی استاندار مجوز فعالیت احزاب استانی “همدلی مردم تحول خواه” و “کارگزاران سازندگی ایران ” شعبه استان ایلام را به نمایندگان این دو حزب واگذار کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.