کدخبر : 11432
سه‌شنبه 20 اکتبر 2020 - 8:59
فاقددیدگاه

کسب رتبه برتر کشوری در ۴ سال متوالی در کاهش حوادث ترافیکی و تلفات انسانی

رئیس پلیس راه استان ایلام به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به بخشی از موفقیت‌های پلیس راه استان در چند سال گذشته اشاره کرد و گفت: کسب رتبه برتر کشوری در ۴ سال متوالی در راستای کاهش حوادث ترافیکی و تلفات انسانی یکی از موفقیت‌های شاخص این پلیس بوده است.

به گزارش جامک به نقل از کانال پلیس؛ سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت : علاوه بر رتبه برتر کشوری در چهار سال اخیر در حوزه راه‌های روستایی ، پلیس راه استان ایلام در راستای پیشگیری از وقوع حوادث ترافیکی موفقیت هایی در حوزه استانی و کشوری کسب کرده است .

وی افزود با تلاش پلیس راه استان ایلام ،در سال ۹۵ و ۹۶ رتبه اول کشوری در کاهش حوادث تلفات جاده ای کسب شد.

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد: کسب دو رتبه برتر کشوری در اجرای طرح نوروزی و در راستای کاهش حوادث و سوانح ترافیکی در دو سال متوالی نیز از جمله افتخارات پلیس راه استان ایلام بوده است.

سرهنگ همتی زاده همچنین یادآور شد :عملکرد مناسب پلیس راه در اربعین حسینی (ع) در چند سال اخیر، رضایتمندی مردم و مسئولان استانی و کشوری را در سطح کلان به خود جلب کرد.

وی ادامه داد: برنامه های جامعی که در پلیس راه استان داشته ایم منجر به کسب این دستاوردها و موفقیت ها شده است .

سرهنگ همتی زاده تصریح کرد : دستاوردهای حاصل شده نتیجه برنامه ها و اقدامات عملیاتی مجموعه دستگاههای اجرایی از جمله ، پلیس راه ، راهداری ، هلال احمر، اداره راه و شهرسازی، اورژانس و همچنین همکاری و تعامل خوب مردم با مسئولین بوده و این موضوع قابل تقدیر است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.