کدخبر : 11429
سه‌شنبه 20 اکتبر 2020 - 8:24
فاقددیدگاه

افزایش خدمات غیر حضوری به مددجویان کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از افزایش خدمات غیر حضوری این نهاد برای مددجویان و مراجعین به این نهاد خبر داد.

به گزارش جامک به نقل از سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد بیان کرد: با توجه به وضعیت نگران کننده ویروس و بیماری کرونا در استان ایلام این نهاد تمهیدات لازم را برای ارائه خدمات غیر حضوری به نیازمندان فراهم کرده است.
وی در ادامه گفت: فراهم شدن زیر ساخت های الکترونیک به منظور بررسی و دریافت درخواست مراجعین به این نهاد به منظور رفاه حال این عزیزان بوده که تسریع در رسیدگی به درخواستهای آنان را نیز در پی دارد. موسی نژاد افزود: به همین منظور و با هدف تشویق مراجعین به درخواست های غیر حضوری و الکترونیک، این نوع درخواست ها در هنگام بررسی در اولویت قرار می گیرند.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: زیرساخت های الکترونیکی برای دریافت غیرحضوری درخواست های مراجعین به خوبی در این نهاد فراهم شده که در این زمینه مددجویان و درخواست کنندگان می توانند با مراجعه به سایت و پورتال اطلاع رسانی کمیته امداد به آدرس e.emdad.ir نوع درخواست خود را ثبت و ارائه کنند.
موسی نژاد ادامه داد: در این پورتال تعداد ۲۶ خدمت مشخص شده که مراجعین می توانند نوع درخواست خود را از میان آنها انتخاب کنند، به همین خاطر از مردم عزیز درخواست داریم که حتی الامکان از مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد خودداری کنند.
وی سامانه تلفن گویا با شماره گیری ۰۹۶۸۸۷ را یکی دیگر از راه های ارتباط با این نهاد عنوان کرد و گفت: مددجویان با گرفتن این شماره در هر ساعت از شبانه روز می توانند درخواست خود را به این نهاد ارائه کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.