کدخبر : 11338
دوشنبه 28 سپتامبر 2020 - 12:20
فاقددیدگاه

کنتورهای هوشمند و مغناطیسی در پالایشگاه گاز ایلام نصب شد

رئیس مهندسی عمومی و اجرای طرح‌های شرکت پالایش گاز ایلام از نصب و راه اندازی کنتورهای الکترومغناطیسی پایش مصرف آب در شبکه های آب آتش نشانی و کنتورهای هوشمند بر روی خط خروجی چاه‌های تامین آب این شرکت خبر داد.

«یوسف عزتی» با اعلام این خبراظهار کرد: نصب و راه‌اندازی این تجهیزات اقدامی موثر برای حفاظت و مدیریت منابع آبی در این واحد صنعتی است چون در یک مجموعه صنعتی نصب وسایل اندازه گیری باهدف تهیه آمار دقیق مصارف برای پایش، ممیزی، مدیریت و صرفه جویی در منابع آب بسیار حائز اهمیت است.

رئیس مهندسی عمومی و اجرای طرح‌های شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: به همین منظور فلومترهای الکترومغناطیسی در خروجی شبکه‌های آب آتش‌نشانی، مخزن ۵۰۰۰ ورودی ، تاسیسات لخته‌گیر و کنتورهای هوشمند سرچاهی در خروجی چاه های تامین آب پالایشگاه نصب شد.

 وی تصریح کرد: انتخاب نوع این تجهیزات اندازه‌گیری پس از بررسی‌های انجام شده و با توجه به شرایط اجرایی مسیر اعم از شیب زیاد، عمق و سایز لوله های اجرا شده، همچنین مزیت و کاربری مناسب و الزامات قانونی انجام گرفته و پس از تامین اقلام مورد نیاز، در شهریور ماه سال جاری با حضور شرکت های سازنده و نمایندگان شرکت آب و فاضلاب ایلام با موفقیت نصب و راه‌اندازی شدند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.