کدخبر : 11302
شنبه 19 سپتامبر 2020 - 8:19
فاقددیدگاه

آغاز فعالیت پیست موتورسواری و اتومبیلرانی ایلام

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی ایلام گفت: پیست موتورسواری و اتومبیلرانی ایلام در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار در مجموعه الغدیر ایلام فعالیت خود را آغاز کرده است.

ایوب جعفریان بیان کرد: این پیست شامل پیست های موتورسواری، موتور ریس و استریت همچنین پیست موتور کراس و پیست آفرود است.

وی افزود: زمین این پیست از اداره ورزش و جوانان ایلام بمدت ۲۰ ساله توسط هیات موتور سورای و اوتومبیلرانی استان اجاره شده اما بابت اجاره هیچ وجهی به این اداره پرداخت نشده است.

جعفریان یادآور شد: تمام هزینه ها با ساخت این پیست بصورت شخصی و بدون حمایت هیچ اسپانسری پرداخت شده است و تاکنون ۱۴ میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه شده است.

رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی ایلام گفت: برای تکمیل این پیست در مجموع ۲۸ میلیارد ریال اعتبار لازم است همچنین ساخت و ساز دفتر مرکزی این هیات در این مجموعه راه اندازی می شود.

جعفریان اظهار داشت: آموزش رشته های این هیات آغاز شده و تاکنون ۳۸ خانم و ۴۸ آقا ثبت نام کرده اند.

وی افزود: هزینه ثبت نام برای آموزش دوره موتورسواری ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال در ۱۰ جلسه و هزینه آموزش آفرود ۱۲ میلیون ریال در هفت جلسه است.

جعفریان با بیان اینکه این افراد در حین آموزش بیمه می شوند، یادآور شد: پس از پایان دوره ها برای شرکت کنندگان کارت عضویت و گواهینامه معتبر صادر می شود.

وی یادآور شد: شرکت کنندگان با دریافت این گواهینامه می توانند در همه پیست های موتورسواری، مسابقات و تمرین شرکت کنند همچنین قادر به اجاره پیست نیز هستند.

هیات موتور سواری و اتومبیلرانی ایلام دارای ۵۰۰ عضو فعال است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.