کدخبر : 10830
چهارشنبه 20 می 2020 - 13:52
فاقددیدگاه

وقتی اخلاق پای در میدان سیاست می گذارد

علی اکبر بسطامی با اهدای لوح تقدیر از نمایندگان پیشکسوت خود تقدیر نموده و آمادگی خود را برای تشکیل کمیته نمایندگان ادوار استان به منظور استفاده از تجربیات و داشته های آنان اعلام کردند.

عصر امروز (سه شنبه ۳۰ اردیبهشت) همزمان با آخرین روزکاری مجلس دهم، #خانه_ملت شاهد نمایش وحدت، همدلی و انسجام درونی فرزندان استان ایلام بود.

نماینده مردم استان ایلام در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اقدامی تحسین برانگیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات چهارساله دکتر جلال میرزایی، دکتر سلام امینی و مهندس شادمهر کاظم زاده به عنوان نمایندگان دور دهم مردم در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

علی اکبر بسطامی در ابتدای این جلسه اظهار داشت: حرکت بر مدار اخلاق و توجه به خصائل نیکو از جمله شاخص های مهم و مورد انتظار از کارگزاران نظام جمهوری اسلامی بوده و خوشبختانه مسئولان و مدیران هم استانی عموما به این خصلت ها آراسته‌اند.

بسطامی خاطر نشان کرد: تجارب نمایندگان ادوار گذشته به عنوان یک هدیه و دستاورد مهم ما را در رسیدن به اهداف مورد انتظار یاری خواهد کرد.
این نماینده دور یازدهم مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر می خواهیم برای استان و مردم مفید باشیم بایستی فارغ از هر دیدگاه و خاستگاه فکری همه ید واحده شده و با دلسوزی و تلاش مضاعف برای برون رفت استان از مشکلات، تلاش کنیم.

مهمان ویژه این جلسه دکتر عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بود. وی با اشاره به اینکه تداوم حضور نمایندگان در دوره های مختلف مانند مسابقه دو امدادی است گفت: تلاش ها در توالی همدیگر قرار دارند و اجرای این‌گونه برنامه ها در راستای تکریم نمایندگان قبلی و استفاده از تجارب دیگران، بسیار ارزشمند و آموزنده است. این نماینده شاخص مردم شریف کرمانشاه ابراز امیدواری کرد بایستی این فرهنگ پسندیده در بین همه نمایندگان عمومیت یابد.

دکتر جلال میرزایی در این نشست صمیمی گفت: این اقدام به عنوان حرکتی منحصر به فرد، نشان دهنده توجه علی اکبر بسطامی به مسایل اخلاقی و مدیریتی است. وی اضافه کرد: آقای بسطامی به عنوان مدیر کل پارلمانی کمیته امداد به امور مجلس واقف بوده و با توجه به تجارب کسب نموده در طی این سالها می تواند برای استان و مردم موثر و مفید باشد.

دکتر سلام امینی نیز ضمن تقدیر از اقدام علی اکبر بسطامی؛ این رفتار را نشان دهنده وجود روح پهلوانی و جوانمردی در وی دانست و خاطر نشان کرد: با تمام توان برای انتقال تجارب و ارائه هرگونه مشاوره و همکاری، آماده هستم.

مهندس شادمهر کاظم زاده دیگر نماینده استان، این اقدام را نشان دهنده توجه وی به همگرایی و استفاده از ظرفیت های استان برای پیشبرد اهداف برشمرد و اعلام داشت: از هرگونه همکاری و مشاوره به اقای بسطامی دریغ نخواهم کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.