کدخبر : 10375
جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
فاقددیدگاه

هفتمین میز خدمت ادارات ایلام در مصلی برگزار می شود

استاندار ایلام گفت: هفتمین میز خدمت فصلی ایلام فردا همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر در مصلی شهر ایلام برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی اظهار داشت: به پاسداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی خدمتگزاری و خدمت رسانی فردا جمعه ۱۸ بهمن ماه علاوه بر ایلام در مساجد جامع و محل برگزاری نماز جمعه سراسر استان از ساعت ۱۰ صبح تا قبل از خطبه های نماز جمعه میز خدمت برگزار می شود.

وی اضافه کرد: هفتمین میز خدمت فصلی استان ایلام همزمان در شهر ایلام و دیگر مراکز شهرستان ها با حضور تمام دستگاه ها و مسوولان برای پاسخگویی مستقیم مدیران به مردم برگزار می شود.

سلیمانی دشتکی یادآور شد: یکی از فلسفه های مهم انقلاب اسلامی خدمت بی منت به مردم و یادآوری اهداف واقعی و اصلی اتقلاب و پیر جماران است که بهترین عنوان را برای خود خدمتگزاری انتخاب کرد و میز خدمت فرصتی برای ارتباط رو در رو با مردم و شنیدن خواسته ها و مطالبات آنان است.

وی با بیان اینکه انقلاب ایران اسلامی متعلق به مردم است، افزود: ارتباط با مردم و مردمی بودن یکی از شاخصه های مهم مسوولان انقلابی و در این دهه مبارک برپایی میز خدمت یادآوری این موضوع مهم برای مسوولان است.

وی گفت: در راستای تکریم مردم و پاسخگویی به خواسته های مردمی علاوه بر دیدار های روزانه و برنامه ملاقات عمومی بصورت هفتگی و ارتباط مردمی ماهیانه در سامانه سامد، بصورت فصلی نیز هر سه ماه یکبار در سرتاسر استان با حضور مسوولان استان در مصلی نماز جمعه مرکز استان و محل برگزاری نماز جمعه دیگر شهرستان ها با حضور فرمانداران و دیگر مدیران شهرستانی میز خدمت برگزار می شود.

گفتنی است فردا جمعه ۱۸ بهمن ماه در هفتمین روز از دهه مبارک فجر میز خدمت در مصلی شهر ایلام با حضور استاندار ایلام، معاونان وی، مدیران کل دستگاه های مختلف و در مراکز شهرستان ها با حضور فرمانداران و مسئولان شهرستانی از ساعت ۱۰ صبح تا قبل از خطبه های نماز جمعه برگزار می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.