کدخبر : 10787
یکشنبه 10 می 2020 - 11:57
فاقددیدگاه

افزایش ۱۸ درصدی گاز تزریقی به خط سراسری از پالایشگاه گاز ایلام

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از افزایش 18 درصدی گاز تزریقی به خط سراسری در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

دکتر روح الله نوریان اظهار کرد: با وجود شرایط خاص و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، در سالی که توسط مقام معظم رهبری بنام سال “جهش تولید” نامگذاری شده است، با تلاش کارکنان این پالایشگاه ضمن توجه به پایداری تولید، برای تحقق این نامگذاری و افزایش تولید تلاش زیادی شده است.
وی با اشاره به اینکه در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته گاز غنی ورودی قریب به ۲۰ درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: گوگرد مذاب تولیدی این پالایشگاه در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۵ درصد افزایش را نشان می دهد.
نوریان با بیان اینکه پالایشگاه گاز ایلام برنامه های مدون و قابل توجهی را برای افزایش تولیدات خود در دستور کار قرار داده است، اظهار داشت: تولید گوگرد پاستیلی نیز در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.
به گزارش جامک به نقل از روابط عمومی پالایشگاه ایلام، مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از ۴ برابر شدن فروش گوگرد پاستیلی در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: فروش گاز مایع در همین بازه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۵ برابر شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.