شنبه 31 اکتبر 2015 - 9:23
3524 بازدید

در باره ما

بنام خدا
«پایگاه تحلیلی خبری جامک» در آبانماه سال ۱۳۹۴ با استعانت از خداوند متعال و مدد گرفتن از حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در بستر وب فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.
این رسانه تلاش دارد در شرایط حاضر که روز به روز شاهد رونق گسترده رسانه های اجتماعی و انتشار سریع شایعه و اخبار کذب توسط اشخاص مختلف با اهداف و مقاصد مشخص هستیم، آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات، وقایع، رویدادهای روز با محوریت استان ایلام و همچنین توجه به رخدادهای منطقه ای و ملی، در کمال صداقت و درستی در اختیار مخاطبان خویش قرار دهد.
این مجموعه خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌ها و ارزش های والای این سرزمین که حاصل جانفشانی فرزندان دلیر این خاک و بوم و فدا شدن خون هزاران شهید می باشد، از غلتیدن به تمایلات حزبی، جناحی و قبیله ای پرهیز دارد.
اعضای این رسانه؛ در تمام مراحل کار خداوند متعال را شاهد و ناظر بر اعمال خود دانسته و تمام توان خویش را برای پرهیز از رفتارهای تفرقه افکنانه، جهت دار، مغرضانه به کار گرفته و هیچ گاه در صدد هتک حرمت افراد، شخصیت های حقیقی وحقوقی بر نخواهند آمد. این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.
مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی – خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند. تحریریه جامک همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و با سابقه می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.

با سپاس بیکران مهدی کاکاخانی

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری: