کدخبر : 19897
سه‌شنبه 9 آوریل 2024 - 8:00
فاقددیدگاه

اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی شهرکهای صنعتی ایلام از طریق بانک توسعه تعاون

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام از انعقاد قرارداد با بانک توسعه تعاون استان برای اعطای تسهیلات تلفیقی به واحدهای تولیدی خبر داد.

«علی نادری» روز دوشنبه در گفت وگویی اظهار کرد: این قرارداد در راستای حمایت از تولید و اشتغال پایدار با نگاه حمایتی به صنایع کوچک و متوسط و به منظور تامین سرمایه ثابت (بازسازی، نوسازی و باز فعالسازی واحدهای راکد) و سرمایه در گردش واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شد.

وی با اشاره به وجوه موضوع این قرارداد به مبلغ ۱۱۰ میلیارد ریال، افزود: اعطای تسهیلات تلفیقی از محل اعتبارات واگذارنده اعتبار و منابع داخلی بانک پرداخت خواهد شد.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان ایلام بیان کرد: پرداخت تسهیلات شامل واحدهای صنعتی به بهره‌برداری رسیده‌ فعال و راکد مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان می‌شود که درخواست آنان در کارگروه ارزیابی این شرکت مورد تایید قرار گیرد.

نادری بیان کرد: صنایع مرتبط با شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کارهایی که در صورت راه‌اندازی اشتغال بالایی را ایجاد کنند، در اولویت اعطای تسهیلات قرار دارند.

وی تصریح کرد: واحدهای تولیدی که تقاضا برای محصولات و یا خدمات آنان وجود دارد و یا واحدهایی که تولیدات آنان قابلیت بیشتری برای صادرات دارند و هم‌چنین واحدهایی که در تکمیل زنجیره‌ تأمین بوده و یا جزو ذینفعان خوشه‌های صنعتی کسب و کار هستند می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان ایلام تاکید کرد: در تلاش هستیم تا با استفاده از ظرفیت‌های قانون رفع موانع تولید واحدهای صنعتی نیمه فعال و یا غیرفعال که بر اثر مشکلات اقتصادی نتوانسته اند ادامه فعالیت دهند را احیاء و به چرخه تولید بازگردانیم.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.