کدخبر : 17347
چهارشنبه 25 ژانویه 2023 - 9:03
فاقددیدگاه

مرحله سوم پایش گندم ، آرد و نان در ایلام اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از برنامه ریزی برای اجرای مرحله سوم طرح پایش گندم، آرد و نان در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، پیش از ظهر روز سه شنبه، نشست ویژه اجرای فاز سوم طرح پایش گندم، آرد و نان در استانها بصورت ویدیو کنفرانس به ریاست دکتر کوشش تبار، معاون امور هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و با حضور دکتر عباسی، معاون اقتصادی استانداری ایلام و جمعی از مدیران مرتبط در سالن جلسات شهید حیدری استانداری ایلام برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام در این نشست با اشاره به اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان گفت: این طرح با هدف جلوگیری از فروش خارج از شبکه آرد، احقاق حقوق مردم و هدایت مستقیم یارانه آن به سفره مردم آغاز شده است.

وی با بیان اینکه با اجرای فاز اول و دوم این طرح، ۱۰۰ درصد نانوایی ها مجهز به دستگاه کارتخوان هوشمند شدند، اظهار داشت: فاز سوم طرح پایش گندم، آرد و نان با هدف دسترسی نانوایی‌ها به آرد براساس عملکرد نانوایی‌ها و میزان سهمیه آرد هر نانوایی اجرا می شود.

عباسی با تأکید بر اینکه قیمت نان و آرد هیچ تغییری نمی کند، افزود: با اجرای این طرح بعد از پایش و بررسی تراکنش های روزانه در هر نانوایی‌، کمک هزینه افزایش دستمزد و اجاره بها به نانوایی‌هایی که عملکرد خوبی داشته باشند، به ۲ برابر افزایش می یابد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.