کدخبر : 4121
پنج‌شنبه 29 سپتامبر 2016 - 1:04
فاقددیدگاه

پایش مستمر مقوله ایمنی، بهداشت و حفظ محیط زیست در سطح صنایع استان

توجه به بهداشت محیط، ایمنی، کنترل انرژی و حفاظت از محیط زیست در سطح صنایع نفت به واحدهای تولیدی سایر گروه های صنعتی تسری یافته است و در این راستا آماده سازی صنایع برای مقابله با حوادث غیر مترقبه از طریق آموزش، تمرین و تجهیز امکانات میسر می گردد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت ایلام در جاشیه برگزاری مانور “اطفاء حریق و آتشنشانی” که به مناسبت هفتم مهرماه روز “آتش نشانی” در شهرک صنعتی ایلام برگزار شد، اظهار داشت: پرداختن به سلامت، ایمنی و ارتقا سطح آنها یکی از اهداف اصلی سازمان صنعت معدن و تجارت است و به طور جدی در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: هم اکنون در ساختار تشکیلاتی سازمان یک نفر کارشناس متخصص و آموزش دیده در حوزه HSEE منصوب شده و به صورت منظم و برنامه ریزی شده وضعیت صنایع استان را پایش می کند.

یارالله نصیری افزود: نامگذاری هفتم مهرماه به نام روز آتش نشانی با هدف ترویج ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث مختلف و حفاظت از سرمایه های ملی می باشد.

وی اضافه کرد: موضوع ارتقا سطح امنیت و رعایت بهداشت فضای محیطی موضوع کم اهمیتی نیست و همه واحدهای مرتبط برای مقابله با خطرات احمتالی و حوادث غیر مترقبه بایستی آموزش لازم را دریافت کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: حفاظت از سرمایه های ایجاد شده در شهرک ها و نواحی صنعتی وظیفه همگانی است. وی افزود: بایستی راههایی که ممکن است باعث آسیب رساندن به صنایع می شوند را شناسایی و همچنین اقدامات پیشگیرانه از طریق آموزش، تجهیز و به کارگیری امکانات نیز به عمل آید.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.