کدخبر : 3909
چهارشنبه 21 سپتامبر 2016 - 13:37
فاقددیدگاه

اجرای طرح تشدید نظارت بر عرضه نوشت افزار و پوشاک مدارس

اتحادیه های صنفی بایستی از نقش هدایت گری، ارشادی و نظارت بر اعضای تحت سرپرستی خود غافل نشوند و در آستانه شروع مدارس و افزایش تقاضا برای تهیه ملزومات دانش آموزان مسیر سوء استفاده و تحمیل فشار بر خانواده ها را مسدود کنند.

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن وتجارت استان ایلام با اشاره به اجرای طرح های نظارتی ویژه بازگشایی مدارس اظهار داشت: در دهه آخر شهریور تا روز بازگشایی مدارس نظارت بر عرضه نوشت افزار و پوشاک مدارس تشدید شده است.

وی همچنین از اجرای طرح یک ماهه نظارت اختصاصی بر عرضه نوشت افزار در مرکز استان و تمامی شهرستانهای خبر داد.

یاراله نصیری اضافه کرد: گروه های کالایی نوشت افزار، کیف، کفش، پوشاک، سرویس مدارس و…؛  از جمله اقلامی هستند که در طرح ویژه مورد بررسی و پایش قرار می گیرند که در صورت مشاهده هرگونه تخلف برخورد قانونی صورت می گیرد.  وی گفت: درج قیمت و صدور فاکتور فروش جز مواردی هست که صاحبان اصناف بایستی به آن توجه جدی نمایند.

رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام اضافه کرد: علاوه بر بازرسی های مستقیم از واحدهای صنفی، سامانه ۱۲۴ نیز به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات و گزارش های مردمی می باشد.

یاراله نصیری بیان داشت: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و خدمات و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان، در طی مناسبت های مختلف سال طرح های نظارتی ویژه با بهره گیری از ۴۰ نفر بازرس سازمان و ۱۵۰ نفر ناظرین افتخاری به اجرا در می آیند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.