کدخبر : 9429
شنبه 14 سپتامبر 2019 - 7:58
فاقددیدگاه

برکناری جان بولتون چراغ سبز دشمن به ایران نیست/ برجام ماهیت آمریکا را ثابت کرد

امام جمعه ایلام گفت: برکناری جان بولتون چراغ سبز آمریکا به ایران نیست و آنچه ما در برجام از دست دادیم برای اثبات قابل اعتماد نبودن دشمن کافی است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، حجت‌الاسلاو المسلمین دکتر «الله نور کریمی‌تبار»، با اشار به عزل جان بولتون ، مشاور امنیت ملی آمریکا ،اظهار کرد: این فرد سال گذشته در بین منافقین قول داد که جمهوری اسلامی چهلمین سال پیروزی خود را نخواهد دید و نهایت تلاش خود را در این زمینه به کار گرفت اما نهضت ما نهضتی نیست که با رجزخوانی عده ای در آن سوی مرزها آسیب ببیند.

وی گفت: این نکته برای مسئولان ما که دنبال مذاکره با امریکا هستند باید مدنظر قرار گیرد این است که برکناری مشاور امنیت ملی آمریکا را چراغ سبز تلقی نکنند ، این ضعف دشمن است و مذاکره با دشمن برای ما راه حل مشکلات نیست، بلکه اقتدار، توان نظامی و رهبری نظام دشمن را عقب زده است.

امام جمعه ایلام تاکید کرد: یک وقتی تصور نشود که دشمن طرفدار ما شده و قدمی به سمت ما برداشته  وما نیز قدمی به سمت او برداریم، آنچه ما در برجام از دست دادیم برای اثبات قابل اعتماد نبودن دشمن کافی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام با اشاره خودسوزی یک  دختر خانم در تهران و حاشیه‌های بوجودآمده، گفت: رسانه های بیگانه که این فضا را سیاسی کردند و متاسفانه برخی از مسئولان جمهوری اسلامی هم در این فضا قرار گرفتند .در حالیکه پدر این خانم می‌گوید دختر من مشکل روانی داشته و خودکشی‌‍‌اش ربطی به ورزش ندارد. جای تعجب دارد که دولت جمهوری اسلامی سریعا عکس‌العمل نشان دهد و حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را به عنوان یک مطالبه عمومی مورد بررسی قرار دهد و اعلام آمادگی کند.

کریمی‌تبار ادامه داد: مسئولان محترم! مشکل جمهوری اسلامی جوانان ما است و مشکل جوانان حضور یا عدم حضور در ورزشگاه‌ها به عنوان تماشاچی نیست، مشکل مردم و جوانان ما بیکاری و تورم است و انتظار مردم از منتخبشان این است که به وعده‌های خود عمل کند و در راه حل مشکلات اقتصادی مردم گام بردارد.

امام جمعه ایلام با بیان اینکه مقام معظم رهبری هم اقتصاد مقاومتی را به عنوان نسخه‌ی بی‌بدیل برای حل مشکلات پیش پای مسئولان گذاشته‌اند، گفت: به حاشیه پرداختن و چسبیدن به فروعات و غافل شدن از رسالت اصلی شایسته نیست و باید با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در راه حل مشکلات مردم گام برداشت.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.