کدخبر : 8545
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
فاقددیدگاه
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق استان ایلام

امانت داری می کنیم و اجازه نمی دهیم خدشه‌ای به رای افراد وارد شود

یقین داشته باشید به عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات اتاق، امانت‌داری می کنیم و اجازه نخواهیم داد خدشه‎ای به رای افراد وارد شود.

پایگاه خبری جامک: “یاراله نصیری” در ابتدای شروع رای‌گیری انتخابات نهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان ایلام و در جمع عوامل اجرایی و هیئت نظارت اظهار داشت: به حساسیت ها و دغدغه‌های پیرامون انتخابات تشکل‌های صنفی واقف هستیم و به عنوان اعضای هیئت نظارت امانت دار بوده و اجازه هیچگونه انحرافی نخواهیم داد. وی اضافه کرد: همه افراد دینفع این انتخابات اطیمنان داشته باشند با هر رفتار و اقدامی که باعث شود خدشه‌ای به آرا و فرایند انتخابات وارد شود، برخورد جدی و قانونی صورت می گیرد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان ایلام با اشاره به تعداد کاندیداها و همچنین الکترونیکی بودن فرایند اخذ آرا گفت: کاندیداهای هیات نمایندگان اتاق ایلام در چهار حوزه‌ی بازرگانی ۱۰ نفر، صنعت ۹ نفر، معدن ۴ نفر، کشاورزی۷ نفر و در مجموع ۳۰ نفر می باشند. این مسئول ادامه داد: از این تعداد، ۱۵ نفر با رای اعضاء برای مدت ۴ سال انتخاب می شوند. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تعداد واجدین شرایط رای این دوره را ۵۰۳ نفر اعلام و خاطر نشان کرد: زمان اخذ رای از ساعت ۸ صبح آغاز شده و تا ۶ بعدازظهر به صورت هماهنگ در سراسر کشور ادامه دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.