کدخبر : 20286
دوشنبه 24 ژوئن 2024 - 7:38
فاقددیدگاه

بررسی ۳۴ طرح در کارگروه امور زیربنایی استان ایلام

جلسه کارگروه امور زیربنایی استان ایلام به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام برگزار و ۳۴ طرح مورد بررسی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام امروز یکشنبه سوم تیرماه ۱۴۰۳، در این جلسه هدف کارگروه امور زیربنایی را ایجاد بستر لازم برای اشتغال و تولید دانست و گفت: باید علل موفقیت و عدم موفقیت برخی از طرح‌های مصوب در این کارگروه توسط کارشناسان بررسی شود تا بتوان به توسعه عالمانه و هدفمند استان بیشتر رسید.

«سعید هژبری» افزود: در اجرای طرح‌های عمرانی، صنعتی تولیدی و کشاورزی باید از زمین‌های ملی و کشاورزی صیانت کنیم و از طرحی که توجیه فنی و اقتصادی دارد و به نظر کارشناسان به سرانجام می رسد حمایت شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام حفاظت از زمین‌های ملی و اراضی درجه یک کشاورزی را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: در آینده طرح‌های فاقد توجیه فنی و اقتصادی، ابنیه و ساختمان‌های زیادی در اراضی از خود بر جا می‌گذارند و این یک آسیب جدی است.

هژبری گفت: باید با تمام توان از طرح‌های مطلوب که به تولید و اشتغال می‌رسند حمایت کنیم و زمین ملی در اختیار این سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قرار دهیم.

در جلسه کارگروه امور زیربنایی استان ایلام ۳۴ طرح مورد بررسی قرار گرفت که طی آن در خصوص ۱۳ طرح پرواربندی، ۳ طرح مرغداری، یک مورد گلخانه، ۴ مورد گردشگری و بوم‌گردی، یک مورد کارخانه آسفالت، ۲ مورد انبار کشاورزی و مواد غذایی، یک مورد منبع ذخیره آب، یک مورد مصالح ساختمانی، یک واحد برنجکوبی، ۳ واحد بسته‌بندی عرقیات، یک واحد آب آشامیدنی، یک واحد خوراک دام و ۲ مرکز معاینه فنی خودرو تصمیمات لازم اتخاذ شد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.