کدخبر : 19101
یکشنبه 19 نوامبر 2023 - 13:50
فاقددیدگاه

اولین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و تاسیسات وابسته در ایلام برگزار می‌شود

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان از برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و تاسیسات وابسته در استان ایلام خبر داد و افزود : این نمایشگاه با مدیریت و برنامه‌ریزی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در آذر امسال در استان برپا می‌شود.

مهندس «رسول مرادبیگی» با بیان اینکه این نمایشگاه ۲۱ لغایت ۲۴ آذر  در محل سایت دائمی نمایشگاه‌های  بین‌المللی استان ایلام با رونمایی از آخرین دستاوردهای صنعت ساختمانی آغاز به کار خواهد کرد، اظهار کرد: در این نمایشگاه جدیدترین تجهیزات روز صنعت ساختمان معرفی می‌شود و فرصت بسیار مناسبی برای شناخت بازارهای داخلی و بین‌المللی مصالح ساختمانی و بررسی تقاضای این محصولات نیز فراهم خواهد شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان ایلام با بیان اینکه از  تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و صنایع وابسته دعوت می‌شود که آمادگی خود را برای شرکت در نمایشگاه «صنعت ساختمانی و تاسیسات وابسته » اعلام کنند، گفت: امیدواریم با تمهیدات  اندیشیده شده توانیم از تنوع و کیفیت بیشتری در این نمایشگاه برخوردار باشیم.

وی با بیان اینکه همسایگی با کشور عراق می‌تواند برای جمهوری اسلامی ایران و استان ایلام یک دستاورد سودمند باشد، تصریح کرد: تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و تاسیسات وابسته می‌تواند با حضور در این نمایشگاه و معرفی محصولات خود از بازار عراق بهره‌برداری کند.

مرادبیگی تصریح کرد: علاقمندان جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات غرفه‌های نمایشگاهی می‌توانند با ثبت‌نام ضمن رزرو غرفه مورد نیاز، آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم صنعتگران، پژوهشگران و علاقمندان حوزه مصالح ساختمانی قرار دهند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.