کدخبر : 19058
سه‌شنبه 14 نوامبر 2023 - 8:34
فاقددیدگاه

امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری بین استانداری ایلام با یک شرکت بین‌المللی

تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک در حوزه‌های عمرانی، راه آهن، تجاری، گردشگری، پتروشیمی و نفت بین استانداری ایلام و شرکت بین‌المللی پارازاگرس‌یاران (ایران - سوئد) با حضور دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام و مدیران این شرکت امضا شد.

دکتر « حسن بهرام‌نیا»در محل دفتر تهران، میزبان گروهی از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی شرکت بین‌المللی پارازاگرس یاران(ایران – سوئد) بود.

دکتر حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام در نشست با این تیم سرمایه‌گذاری، گفت: استان ایلام، استانی غنی از نعمات و مواهب خدادادی است و خوشبختانه در دولت دکتر رئیسی همه‌ی تلاش دولت بر مبنای توسعه‌ی همه‌جانبه‌ی این استان است.

وی افزود: با تلاش مجموعه‌ی دولت و تعامل با سرمایه‌گذاران عزم خود را جزم کرده‌ایم ایلام را از محرومیت خارج کنیم و خوشبختانه در این راستا اقدامات خوبی انجام داده‌ایم  و زیرساخت‌های بسیار خوبی ایجاد کرده‌ایم.

به گزارش جامک به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، نماینده‌ی عالی دولت در استان ایلام خاطرنشان کرد: دولت با تمام تلاش در راستای محرومیت‌زدایی این استان گام برمی‌دارد و در این خصوص همه‌ی مجموعه‌ی استانداری و ادارات کل موظف به تسهیل در خدمات‌دهی به سرمایه‌گذاران شده‌اند.

وی تصریح کرد: موانع و بروکراسی‌های ادارای را حتی‌المقدور از سر راه سرمایه‌گذاران برداشته‌ایم و شخصا برای تسریع در امور آن‌ها ورود می‌کنم.

مدیرعامل شرکت بین‌المللی پارازاگرس نیز در این نشست ضمن قدردانی از توجه ویژه‌ی استاندار ایلام به حوزه‌ی سرمایه‌گذاری، گفت: شرکت بین‌المللی پارازاگرس یاران(ایران – سوئد) مجموعه‌ای از شرکت‌های بین‌المللی است که در حوزه‌های عمرانی، راه آهن، تجاری، گردشگری، پتروشیمی و نفت حاضر به سرمایه‌گذاری در استان ایلام است.

وی ادامه داد: شرکت بین‌المللی پارازاگرس یاران(ایران – سوئد) متشکل از ۴ شرکت بزرگ بین‌المللی و سه بانک بزرگ اروپایی KBC بلژیک و HsBc بریتانیا است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.