کدخبر : 17590
دوشنبه 20 مارس 2023 - 11:12
فاقددیدگاه

اعتبار تملک دارایی ایلام ۶۱ درصد رشد یافت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: برای افزایش انگیزه و جبران بخشی از تلاش استان میزان اعتبارات تملک دارایی های استانی به میزان ۶۱ درصد به استان تخصیص یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: با توجه به افزایش درآمدهای استانی نسبت به مصوب سال جاری برای افزایش انگیزه و جبران بخشی از تلاش استان به منظور کسب درآمدهای مذکور، میزان اعتبارات تملک دارایی های استانی (تملک استانی یک) به میزان ۶۱ درصد و بالاتر از نرخ میانگین کشوری (۵۷ درصد) به استان تخصیص یافته است.

امین دوست محمدی افزود: عملکرد درآمدهای عمومی استان در سال ۱۴۰۱ بیش از ۹۱۲ میلیارد تومان است که نسبت به میزان مصوب سال جاری به مبلغ ۷۲۸ میلیارد تومان به میزان ۲۵.۲ درصد رشد داشته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام با اشاره به تخصیص ۷۷٫۶ درصدی اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در سال جاری به استان  ادامه داد: از مجموع یک هزار و ۶۰۳ میلیارد تومان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای ابلاغ شده به استان در سال ۱۴۰۱ مبلغ یک هزار و ۲۴۴ میلیارد تومان تخصیص پیدا کرد.

وی افزود: این اعتبارات شامل منابع تملک دارایی های سرمایه ای استانی، سه درصد سهم نفت و گاز، قانون استفاده متوازن از امکانات کشور، زیرساخت های اربعین و سایر ردیف های عمرانی است.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.