کدخبر : 16857
چهارشنبه 16 نوامبر 2022 - 9:44
فاقددیدگاه

طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا در ایلام

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان ایلام گفت:در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالا‌های ممنوعه، مقادیر قابل توجهی انواع کالای قاچاق در استان ایلام کشف شد.

سرهنگ مهدی کیانی با اشاره به اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا اظهار داشت: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالا‌های ممنوعه، مقادیر قابل توجهی انواع کالای قاچاق کشف شد و کنترل و رصد قاچاقچیان به صورت ویژه در دستور کار انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود:در راستای مبارزه و مقابله با قاچاقچیان و مخلان نظم اقتصادی، پس از هماهنگی قضائی و کنترل محور‌های مواصلاتی استان و شناسایی و بازرسی از محل‌های دپو، اقلامی شامل ۱۳۰۰ قلم پوشاک، ۱۶۵ قلم لوازم خانگی،۳۰ هزار و ۸۸۰۰ نخ انواع سیگارت، یک تن مواد خوراکی قاچاق، را کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان ایلام با بیان اینکه ارزش ریالی کالا‌های کشف شده برابر اعلام کارشناسان، بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است ، اضافه کرد: در این راستا ۷ نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

سرهنگ کیانی عنوان داشت: قاچاق کالا خصوصاً کالا‌های مورد نیاز شهروندان که امنیت و سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد خط قرمز پلیس بوده و پلیس با حضور فعال و هوشمندانه در سطح جامعه اجازه فعالیت به سودجویان و هنجار شکنان را نخواهد داد.

وی در پایان ازمردم خواست چنانچه با فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان مواجهه شدند، بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی در میان بگذارند.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.