کدخبر : 12239
دوشنبه 15 فوریه 2021 - 14:24
فاقددیدگاه
سرپرست استانداری:

دست یاری برای خدمتگزاری بسوی مردم ایلام دراز می کنم

سرپرست استانداری ایلام گفت: برای خدمتگزاری در استان بسوی مردم و بویژه نخبگان و افراد صاحب نظر دست یاری دراز می کنم.

به گزارش جامک به نقل از ایرنا، محمد نوذری روز دوشنبه در نشست گفت و گوی بخش خصوصی و دولت با اشاره به انتصاب سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار جدید خوزستان اظهار داشت: تلاش های شبانه روزی ایشان در راستای عمران آبادانی استان بی بدیل بود.

وی با آرزوی موفقیت و سربلندی برای استاندار جدید خوزستان افزود: اینجا در ایلام نیز تمام تلاش خود را برای توسعه استان بکار خواهیم بست البته در این مسیر مهم، به کمک مردم و همکاری مسئولان نیاز داریم و اینجا دست یاری به سمت آنان دراز می کنم.

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه در سال پایانی دولت نیازمند اهتمام جدی و پای کار بودن مسئولان هستیم، تاکید کرد: سال پایانی فعالیت دولت نباید باعث کم رمقی و بی انگیزگی مدیران شود، بلکه باید تا آخرین لحظه با تمام توان در راه خدمت گذاری به مردم تلاش کنیم.

نوذری، با عنوان این مطلب که خدمت به مردم بافرهنگ ایلام یک افتخار بزرگ برای هر مسوولی است، یادآور شد: در شرایط امروز کشور به عنوان یک تکلیف شرعی همه وظیفه داریم تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات استان بکار گیریم.

وی اضافه کرد: با اطلاع از چالش ها، مسائل و مشکلات و ظرفیت ها و اعتبارات، فضای کشور و تحریم ها و کرونا برای توسعه استان عزمی راسخ و اهتمام جدی داریم.

سرپرست استانداری ایلام راه خدمتگزاری به مردم را حرکت در مسیر وحدت و همدلی عنوان کرد و گفت: ایلام یکی از استان های مهم و با ظرفیت های خدادادی بسیار است که همواره در کشور مورد توجه بوده و ما در این فرصت پیش رو باید از تمام امکانات و امکان های موجود برای شکوفایی ایلام عزیز استفاده کنیم.

وی ادامه داد: از امروز تا هر چند وقت که فرصت خدمت‌گذاری به مردم شریف ایلام داشته باشم برای توسعه استان تمام تلاشم را بکار خواهم گرفت.

 نوذری در پایان با تشکر از تلاش های شبانه روزی قاسم سلیمانی دشتکی در مدت ۴۱ ماه کسوت استانداری ایلام گفت: ایشان همه کوشش خود را در راستای رفع مشکلات استان بکار گرفتند و توفیقات بسیار خوب و ارزشمندی نیز حاصل شد، امیدواریم که در استان خوزستان نیز موفق باشند.

وی همچنین خواستار ساماندهی مرز مهران و برگزاری یک نشست برای بررسی دقیق مسایل و مشکلات این مرز شد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.