کدخبر : 11978
جمعه 15 ژانویه 2021 - 22:10
فاقددیدگاه
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی:

مشکل آب روستاهای چوار در دستور کار مسولین قرار گیرد

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران چواری در مسجد صاحب الزمان شهرستان چوار، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم چوار و تبریک شهرستان شدن چوار، از تلاش‌های مسئولان کشوری و استانی به ویژه استاندار ایلام در این راستا تقدیر کرد.

جامک- لیلی خاکی: علی اکبر بسطامی همچنین تلاش برای احقاق حق مردم استان را اصلی‌ترین دغدغه اش عنوان کرد و گفت: مردم استان مردمانی متمدن و فرهنگ ساز و مبتنی بر آرمان‌های بلند دینی، مکتبی و مذهبی می باشند و قطعاً فرزند آنان نیز در مجلس شورای اسلامی در انجام تکالیفش نگاهی کاملاً فرابخشی خواهد داشت.
علی اکبر بسطامی در ادامه به رایزنی‌های خود در راستای دعوت از مسئولین کشوری برای حضور در استان اشاره کرد و گفت: در این مدت تلاش کرده‌ام که با دعوت از مسئولین کشوری برای استان گامی مثبت بردارم و با بهره گرفتن از ظرفیت مسئولین کشوری؛ بلکه مقداری از محرومیت و درد و رنج استانم کاسته شود.
نماینده مردم استان در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود به بودجه ۱۴۰۰ اشاره کرد و آن را در طول تاریخ این استان بی‌نظیر عنوان کرد و تلاش‌های استاندار را در این عرصه قابل تقدیر و محوری برشمرد.
وی همچنین در اوج تواضع و فروتنی به عنوان فرزند استان ایلام، حضور خود را به عنوان نماینده مجلس، عضو ناظر بر شورای فرهنگ و ایثار شهادت کشور، نایب رئیس فراکسیون مناطق محروم کشور، دبیر اول فراکسیون ایثارگران کشور و عضو کمیسیون تلفیق و بودجه کشور را برآیندی از شایستگی، بزرگی و تاثیرگذار بودن مردم شریف استان در عرصه حاکمیت برشمرد.
بسطامی همچنین اساس کار مجلس شورای اسلامی را بر اساس منشور مدیریتی مقام معظم رهبری بر سه محور حرکت مبتنی بر عدالت برای تمام اقشار جامعه، توجه به اقتصاد و معیشت مردم عنوان کرد.
وی بر تحقق مطالبات مردمی و رفع مشکلات و چالش‌های فراروی معیشت آنان تاکید کرد و گفت: دستگاه‌ها ارگان های استانی در راستای استقرار ادارات خود در سطح شهرستان چوار، با تمام توان خود ورود نمایند.
بسطامی در ادامه به رفع مشکلات و چالش های سطح شهرستان و استفاده از توان و ظرفیت استانی برای اعتلای شهرستان چوار و تلاش و همدلی مردم و مسئولان برای تحقق اهداف و برنامه‌ها به پایان رساند.
نماینده مردم استان به مشکل آب روستاهای چوار اشاره کرد و گفت: مشکل روستاهای آب در دستور کار مسولین قرار گرفته شود تا مشکل روستاهای شهرستان چوار مرتفع شود.
گفتنی است پس از اتمام خطبه‌های نماز جمعه و اقامه نمازهای ظهر و عصر، بسطامی با حضور جمع کثیری از مردم و نمازگزاران، پای گفته‌ها و درددل‌های آنان نشست.
بسطامی در ادامه به همراه حجت الاسلام والمسلمین میهن پرست امام جمعه و دکتر فهد کمالوندی فرماندار شهرستان چوار و رئیس شورای اسلامی شهر چوار در محل فرمانداری این شهرستان حضور یافت و در جلسه‌ای دیگر نیز به پیگیری مسائل اداری و مطالبات و موضوعات مردمی از جمله مسائل اشتغال جوانان، استفاده از توان و ظرفیت‌های مختلف برای رفع بیکاری، مشکلات آب آشامیدنی روستاها، موضوعات مربوط به توسعه صنایع مختلف سطح شهرستان و….پرداخت.
همچنین در بخش پایانی این برنامه؛ بسطامی از محل پروژه در حال احداث مسجد جامع شهر چوار نیز بازدید نمود و در رایزنی‌هایی با مدیران مربوطه در سطح استان، خواستار اختصاص بودجه جهت فعالیت مجدد پیمانکار احداث آن و توجه ویژه به این مکان مقدس و مذهبی در راستای تسریع روند احداث آن شد.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.