کدخبر : 11893
یکشنبه 3 ژانویه 2021 - 8:34
فاقددیدگاه

هلدینگ‌های بزرگ آماده راه اندازی پارک پلی پروپیلن ایلام

هلدینگ‌های بزرگ در کشور برای راه اندازی پارک پلی پروپیلن ایلام در پایین دست مجتمع پتروشیمی اعلام آمادگی کردند.

به گزارش جامک: قاسم سلیمانی دشتکی در دیدار با دو مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و ایرانیان گزارشی از وضعیت استان در خصوص فرصت‌های سرمایه گذاری از جمله ظرفیت‌هایی نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع پایین دستی ارایه داد.

وی بر ایجاد سرمایه گذاری در استان و پیگیری امور مربوط به طرح‌ها و پروژه‌های حوزه پتروشیمی تاکید کرد و خواستار سرمایه گذاری شرکت‌ها و هلدینگ‌های بخش خصوصی در پارک پلی پروپیلن استان شد.

سلیمانی‌دشتکی با بیان اینکه امروز ایلام بعنوان قطب صنعت پتروشیمی در غرب کشور بشمار می‌رود، گفت: ظرفیت‌های بسیار مهمی در این استان برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در صنایع پایین دستی وجود دارد.

استاندار ایلام با تاکید بر اینکه استان از شرکت‌های بزرگ بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی حمایت می‌کند، افزود: در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در ایلام طی چند سال گذشته اقدامات بسیار مهم و مثبتی نظیر افتتاح فاز اول و دوم پتروشیمی ایلام به سرانجام رسیده و آماده سازی مقدمات اجرای چند طرح پتروشیمی دیگر در راه است.

در ادامه این نشست مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از استاندار ایلام بعنوان یکی از موفق‌ترین دولتمردان در پیگیری امور حوزه انرژی عنوان کرد و گفت: این همکاری و همراهی نقش برجسته‌ای در تشویق و ترغیب بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در استان داشته است که ما امروز شاهد این اتفاق مهم هستیم.

Print Friendly, PDF & Email
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.